Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért látnak ennyire csúnyának?

Miért látnak ennyire csúnyának?

Figyelt kérdés
Én sem tartom magam annyira szépnek, de csúnyának sem. Mások viszont csúnyának látnak nem értem miért. Ma iskolába egy csaj beszólt a folyosón hogy "Fujj,de ronda vagy" stb. Amikor rajta meg kB 1 kg smink van. És ez máskor is előfordult már. Annyi hogy kicsit nagy az orrom és a szám, azt nem szeretem magamon. És ugye van néhány kisebb pattanásom, de arról nem tehetek. Azt meg kevesen mondják rám, hogy szép vagyok. Így teljesen elmegy az önbizalmam,hogy lehet ezt kezelni?

2019. jan. 16. 16:38
 1/5 anonim válasza:
Amelyik csaj ezt mondta, az valszeg szerelmes beléd. Fordított pszihológia.
2019. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:

tölts fel egy képet és akkor el lehet dönteni hogy miért látnak csúnyának.

egyébként miért hagytad rá?utána kellett volna menned és levakarni róla a vakolatot(ha jól értem rajta már ez volt,nem is smink.)

2019. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyökerek, a sminkes kis haspólós tiniribik ők rondák, az ilyen lányra rá se köpnék. ne foglalkozz velük, amúgy is még sokat fogsz változni dude!
2019. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányok a fiúk nagy részét csúnyának tartják.
2019. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiú, vagy lány vagy?
2019. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!