Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok arról aki...

Mit gondoltok arról aki csúnyának született? Hogyan álljon az élethez?

Figyelt kérdés

1: saját magát és a másikat is megkímélve jobb ha nem próbálkozik a másik nemnél, kiiktatva az elutasításokat és a vele járó rossz élményeket, s inkább koncentráljon a saját életére mert jobban jár.


2: mivel ember, neki is ugyanannyi joga van hogy legyen társa, így mindíg próbálkoznia kell amikor csak tud, vállalva a számtalan lekoptatást, de soha nem adja fel még akkor sem ha reménytelennek tűnik, mert társra vágyik.


2016. okt. 30. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs csúnya ember, csak önbizalomhiányos. A szépség-csúnyaság relatív és az emberi kapcsolatokban lényegtelen.
2016. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem aki csúnyanak született az is ugyanúgy találhat boldog párkapcsolatot, ha valahogy eléri, hogy a kiszemelt megismerje őt lelkileg is, és kötődjön hozzá. Persze lehet, hogy lejjebb kell adnod, és nem a legdögösebb szőke lányok után kell menned hanem neked is inkább a belsőt kell nézni. Persze azért a másik sem esélytelen,sok lánynak nem a külső, hanem inkább a belső számít :)


A csúnaság ellen meg tegyél, nem tudom fiú vagy-e vagy lány de sok mindent ki lehet próbálni:


smink

borosta (van olyan fiú akinek jól áll és sokkal jobb pasi lesz tőle)

különböző frizurák

sportolás, fogyás

apróbb plasztikai műtétek (nem teljes arc meg ilyenek, de ha pl. az orrod úgy néz ki mint akinek bevertek érdemes lehet megpróbálni pénzt gyüjteni rá, sokat számít)

öltözködési stílus



Szóval mindenképpen 2. :) sose add fel, és amúgy sem hiszem, hogy olyan csúnya lennél, az önbizalmadon mindenképpen javíts ;)

2016. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lejjebb adtam már régen, épp csak a bányarémeknél nem próbálkozom.

Fiú vagyok. Járok edzeni, tesre semmi gond nincs csak még egy kis izmot kell felszednem. Viszont hiába próbálkozom már alapból megismerkedni sem akarnak velem, gondolom a kinézetem miatt. Mindíg elhajtanak.

Borostám van, ápolt, semmi eredménye.

Rendes, normális frizurám van, semmi eredménye.

Rendesen öltözködöm is, mint felnőtt férfi.

Plasztikai műtétre pedig nincs pénzem de ha lenne sem vállalnám be.


Szóval ennyi.


De kösz hogy válaszoltatok.

2016. okt. 31. 15:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is értem aki csúnya annak hogy lehet elég önbizalma.
2016. nov. 1. 02:14
 5/5 anonim válasza:
Menjel ki kulfoldre dolgozni, nemetbe, vagy angolba, a nem unios csajoknak, azsiaiaknak oroszoknak maga vagy a fonyeremeny, ha adsz remenyt nekik, hogy elveszed oket, mert akkor azonnal teljes jogu uniosok lesznek. Te leszel az istenuk, meg ha ugyis nezel ki mint Steven Hawkings! Ha tobbet akarsz tudni, irjal privatba!
2016. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!