Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit tehetnék, ha...

Szerintetek mit tehetnék, ha nem tudom elfogadni magam?

Figyelt kérdés
Nem tudok megbarátkozni az alakommal, a combjaimmal, a széles csípőmmel. Mások szerint nem vagyok kövér, teljesen normális ez így, ideális. De nekem mégsem tetszik. Néha van, hogy ha szebb, elegánsabb ruhát veszek fel, akkor szépnek, csinosnak érzem magam, de máskor meg olyan kövérnek... Ez olyan rossz. Sokan bíztatnak, meg mondják, hogy nagyon szép vagyok, köztük a barátom is, de én nem mindig hiszem el. Nagyon rossz ez így és kihat a kapcsolataimra is. Nem tudok felszabadulni, nincs önbizalmam, az önértékelésem nagyon kicsi. Tudtok valami ötletet, hogy mit tehetnék, hogy jobb legyen és hogy el tudjam fogadni magam így, ahogy vagyok? Nagyon köszönöm a normális, kedves, segítő válaszokat! :)

2019. jan. 21. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Találj ki valamit, amiről azt feltételezed, hogy javít majd a megjelenéseden. Ha elkezded csinálni, jön az a jó érzés, pedig lehet hogy nem is változol. Ha számít egy tapasztaltabb ember véleménye, küldhetsz arc nélkül képet. Ődzinte válasz fogsz kapni.
2019. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mindentudó99 ***** válasza:
Ha tényleg kövér vagy kissé szerinted mi segít. Nyilván a fogyás. Mozogj és tilos enni ennyi a titka.
2019. jan. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd, egy nárcisztikusnak az a lényeg, hogy önmagának tessen. De egy fiatal nőnél az a klassz, ha a barátjának tetszik.

Az alakkal meg nem elégedetlennek kell lenni, és duzzogni, hanem sporttal és helyes táplálkozással tenni érte, hogy jobb legyen.

Nagyjából és röviden ennyi.

2019. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!