Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek nagyon elrontottam...

Szerintetek nagyon elrontottam a felvételimet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az van hogy ma kaptam meg hogy hány pontos lett a gimnáziumi felvételim... és hát nagyon elrontottam, 16 pontos lett a matekom és a nyelvtanom pedig 30. Úgy számoltam hogy ugye ez 46 pont, plusz a szóbelim min. 42 pont az 50ből ( mert a próba szóbelim az 40 pont lett) és a hozott pontjaim az 42 pont és az így összesen 130 pont és alapból felvagyok véve az iskolámba ahova járok csak egy kicsit jobb suliba szerettem volna menni... Szerintetek van esélyem bekerülni?

2019. jan. 25. 19:27
 1/2 anonim válasza:

Mennyi volt a ponthatár előző években?

Sajnos ez nem túl jó központi, de lehet, h ez is elég lesz.

Drukkolok!

Majd írd meg mi lett.

2019. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az előző évben 143 pontnál felvettek embereket, abban reménykedek hogy nagyon jól sikerüljön a szóbelim (az az 45-50) és egy kicsit lemennek a ponthatárok❤️
2019. jan. 26. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!