Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom, hogy bejön e?

Honnan tudhatom, hogy bejön e?

Figyelt kérdés
Negatív kommentekkel kíméljetek. Hülyén fog hangzani... Szóval lehet bejön nekem az egyik tanárom, de nem tudom bizottság. Mik az erre utaló jelek? Előre is köszönöm!😘

2019. febr. 7. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Először is tudni kéne, hogy hány évesek vagytok?
2019. febr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én:14 tanárom:27
2019. febr. 7. 01:28
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy bejon e, nem a korotokon mulik. Viszont neked egyelore ez a tanar maximum az ajton jojjon be, sehogy mashogy!!! Egyreszt sokkal idosebb nalad, masreszt a tanarod. Ha barmi lenne koztetek az gyakorlatilag liliomtipras ( bar torvenyileg a beleegyezes korhatar meg van), azon tul sulyos etikai vetseg az o reszerol! Nehogy ranyomulj, mert ki fogjak rugni azonnal. Hab4 ev mulva meg mindig tetszik, es mar nem tanit teged , keresd fel.
2019. febr. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yoda m. ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!


Teljes mértékben egyet tudok érteni az előttem szólóval.

Jeleket keresel? Nem fogsz találni... ha a tanárod oly értelmes ember, mint amennyire Te Őt annak látod.

De vigyázz, mert olyan jelet is vélhetsz felfedezni, ami valójában nem is jel. Csak esetleg Te látod annak. Ezért aztán amondó vagyok, ha neked az idősebb, érettebb korosztály jönne be... nem lehetetlen... de akkor is inkább nézz körül a 17-18 évesek között. Ha ott nem találnál senkit... csak a 25 éven túliak közt... háááát, akkor lehet, hogy (ahogyan mondják) Te ülsz fordítva a lovon.

Vagy még az is lehet, hogy egy pót-Apukát keresel... mert még ez sincs kizárva.

De ezt neked kell érezned, hogy mennyire van ez így... vagy sem.


Azért még azt is vizsgáld felül, hogy nem véletlenül ez amolyan plátói szerelem-e részedről. Csak azért kérdem, mert pl. nővérem volt így kb. 26 éves korában... amikor is egy 54 éves férfiba volt szerelmes. Persze plátói volt, olyannyira, hogy a férfinak erről fogalma sem volt. Csak velem, öccsével osztotta meg ezen titkát. Aztán ahogyan jött az érzés - nem is küzdött ellene - , el is múlt. Talán épp ezért.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!