Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szeretek ennyire egyedül...

Miért szeretek ennyire egyedül lenni? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Mindig is introvertált voltam, de régebben azért vágytam néha a társaságra, hogy a barátaimmal elmenjek ide-oda, hogy tartozzak valamilyen társasághoz stb. Mostanában egyáltalán nem érzem ezt. Nem érdekel, ha kimaradok valamiből, ha a haverok írogatnak nekem, sokszor válaszolni sincs kedvem, csak hagyjanak nyugalomban. :D Hallom, hogy a volt évfolyamtársaim is még összejárogatnak, tartják a kapcsolatot, de engem egyszerűen nem érdekel senki, már a közösségi oldalakról is letöröltem magam. Nagyon szeretek egyedül lenni, saját magammal foglalkozni, azokat a dolgokat csinálni, amikhez kedvem van. Persze néha találkozom a barátaimmal, de nem igénylem állandóan. Teljes nyugalomban vagyok így. Más is van így ezzel?

2019. febr. 9. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek, én is introvertált vagyok. Azért ha megengedsz egy megjegyzést: A kapcsolatok ha nem építed őket, hiányozni fognak! Szakmailag, érzelmileg, mindenhogyan. Az a kevés, ismerőm segített rajtam, amikor a legnagyobb szükségem volt rá.
2019. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Csatlakozom az előttem szólóhoz: ne zárd el magad teljesen.
2019. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
most én is kb elzárkóztam. én is így vagyok az év 90 százalékában. néha kicsit extrovertáltabb vagyok és akkor haverommal elmegyek kajálni vagy valami.
2019. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is bőven elèg,ha heti kètszer találkozom valakivel.

Többi időt önmagammal töltöm.

A gond az evvel,hogy pasi sem hiányzik már...

2019. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretek egyedül lenni. Amikor magában van az ember rendezni tudja a gondolatait. Saját maga ura minden tekintetben - azt feltételezve, hogy egészséges és ebből az okból kifolyólag nincs kiszolgáltatott helyzetben. Magad osztod be az idődet, a teendőidet, a pihenésedet, a rendelkezésedre álló különböző erőforrásokat, kevés az esély arra, hogy váratlan meglepetés érjen! Nem hallgatod a modern kor számtalan csatornájából ömlő szemetet, - amit műsorként, reklámként, bármi másként sütnek el. Nem kell senkihez alkalmazkodni. A hátulütője az egésznek az, hogy a válsághelyzetek átvészelése sokszorta nehezebb egyedül.
2019. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!