Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha szeretek...

Az normális ha szeretek egyedül lenni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Egy-két fős társasággal való beszélgetés még oké de három vagy több már sok, ha ilyen helyzetbe kerülök, van hogy meg sem tudok szólalni.

A tömeg általában nem érdekel közlekedésnél de ha egy helyben kell maradnom valahol és körülöttem tömeg is és zaj is van, nagyon ideges leszek. A hangos zajokat már önmagukban sem bírom elviselni.


Egyedül lenni határozottan szeretek, csak ilyenkor tudok teljesen nyugodt lenni. Ha folyamatosan emberek között vagyok csak egyetlen napig, van hogy teljesen kikészülök.


A suliban nagyon sokat és durván piszkáltak, sokáig depressziós voltam, barátaim nincsenek de már nem zavar. Egy ideig magányosnak éreztem magam, most már inkább úgy vagyok vele hogy jobb ez így.

Amikor suliban vagyok magamtól nem szólok senkihez, ha kérdeznek azért válaszolok.


Egész nyáron nem találkoztam senkivel a suliból, máshonnan alig vannak ismerőseim, de velük se. A facebookon ha nagy ritkán felmegyek azt látom hogy a többiek buliznak, találkozgatnak, stb de nekem nem hiányzik ez.


Normális ez? Mással is van/volt ilyen?



2014. aug. 15. 21:17
 1/9 A kérdező kommentje:
14/l
2014. aug. 15. 21:28
 2/9 betti000000nuku válasza:
48%
Én tudom miért van ez amúgy meg normális kiskorodba egyke voltál és ezért nem szereted a társaságot én szeretem csak nekem nincs alkalmam ott lenni mert zavarban vagyok :D mondjuk ez most nem lényeges barátkozz! :) (csak ne az interneten mert veszélyes)
2014. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Te ezzel védekezel, nem? Félsz, hogy megint csalódni fogsz? Ez igazából nem igazán jó, mert nem vagy boldog... Valahogy meg kéne oldanod, hogy nyitni tudj a többiek felé. Esetleg keress fel egy szakembert.
2014. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

szakembernél voltam már, annyit mondott hogy barátkozzak és menjek el valahová egy szimpatikus osztálytársal. Hát, nem segített.


De pont ez az, hogy egyedül érzem jól magam, vagy legfeljebb 1 fő társaságában, és nem akarok barátkozni. Az talán lehet hogy ezzel védekezni akarok hogy ne csalódjak megint, volt már benne részem. Még régebben volt 3-4 barátnőm, és igen nagyot kellett csalódnom bennük, ha ott helyben lett volna nálam egy éles tárgy már nem lennék itt. Előtte jóval szociálisabb voltam, bár viszonylag csendes, szerettem a társaságot.

2014. aug. 15. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet, 1-2 dolog eltéréssel. Igazából nem érzem magam teljesen normálisnak, de egyre jobban kezdem leszaяni.

14/F

2014. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia! Valamilyen szinten én is szeretek egyedül lenni, és például olvasgatni vagy bármi, de szerintem ez így nem egészséges, ahogyan te leírtad, mert ebben a korban szerves részének kéne lenned az embereknek.. Ne értsd félre nem azt akarom, mondani, hogy ha szeretsz egyedül lenni, akkor ne legyél. Legyél, de próbálj meg nyitni emberek felé. Neked is jót tenne, ha valaki meghallgatna és beszélgetne veled. Ha gondolod írj üzit és beszélgethetünk :) Remélem tudtam segíteni!

16/L

2014. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egyedű 14\f hmm milyen klassz ez valami fiatal hülyeség lehet de énis teszekrá ! A vágyam a hegyekben élni, a friss levgőt szívni és a legfontosabb a csend és a nyugalom egy zongoránál űlve ahol én játszom egy hallk,szép zenét :) nektek is a vágyatok ?
2014. aug. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen introvertált személyiség vagy ezzel nincs semmi baj
2014. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nagyon szeretek egyedül lenni.pl: egyszer amikor 3 napig egyedül voltam,mert szüleim és tesóm nem voltak itthon és a barátaimmal sem mentünk sehova,akkor a 2 napon szinte egész nap csak zenét hallgattam és csukott szemmel feküdtem.Olyan boldog voltam,hogy öröm könnyek is jöttek.De sajnos az élletet nem lehet így végig élni.
2014. szept. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!