Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szorongástól az önbecsülésig...

A szorongástól az önbecsülésig. Valaki olvasta már ezt a könyvet? Ha igen akkor mit szól hozzá?

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 16:23
 1/2 anonim válasza:

Én olvastam. Vannak benne jó példák, érdekes leírások. Viszont nekem az volt vele a problémám, hogy az adott helyzetekre a megoldási lehetőségeket nem vázolja fel, hanem hagyja, hogy mi magunk találjuk ki mi lenne a jó az adott helyzetben. Ez lehet, hogy valakinek nem probléma, de én azért is olvasnék ilyen könyveket, hogy javaslatokat kapjak szituációkra.


Nekem olyan, mintha az emberi viselkedés szorongástól önbecsülésig tartó fázisait definiálná.


De érdekelne, másnak mi a véleménye a könyvről?

2019. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már egy ideje olvasom és nagyon tetszik ugy érzem,h választ kaptam minden kérdésemre amire mindig is vágytam, hogy valójában milyen ember vagyok megtaláltam az okát annak, hogy miért is szorongok a társadalomban illetve közhelyeken.
2019. márc. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!