Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Film utáni fura érzés?

Film utáni fura érzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy olyan furcsa "szokásom", hogy miután megnézek egy filmet , trilógiát (jelen esetben a gyűrűk ura) és ilyen hiányérzetem van, hogy még akarnám tovább nézni, vagy nem is tudom. Veletek is van olyan? Mi ez? Miért van? Előre is köszi.

2019. febr. 28. 19:44
 1/3 anonim válasza:
Mégis mi lenne? Ráfüggtél.
2019. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bulibáró. válasza:
100%
Sok izgalmat okozott, több érzelmet is kiváltott belőled, elkezdtél "kötődni" a szereplőkhöz, érdekel, hogy mi lenne, ha ez, vagy az történne, folytatódna, tovább látnád az életüket, maradnak benned kérdések, ilyesmik miatt van az emberben egy sorozat vagy film után az a bizonyos szomorú, nyomasztó, furi érzés. Remélem sikerült érthetően megfogalmaznom. Semmi köze a függőséghez!:D
2019. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van, olyan vagyok ilyenkor, mint egy holdkóros, nemegyszer van, hogy az utcán is nekimegyek ennek-annak.

Nekem az segít, ha


1,kibeszélem (bárkivel, minél többet, akkor is, ha nincs kedvem senkihez)


2,valami, a filmmel kapcsolatos dolgot csinálok (lerajzolom a szereplőket, írok róluk, kitalálom a további történetet, kidekorálom hasonló stílusúra az egyik ruhámat stb.)


3,naplót írok (hogy mit jelent nekem a film, mit vált ki belőlem, az egyes szereplőkhöz hogyan viszonyulok stb.)


4, elmegyek futni


Próbáld ki, tudom milyen nehéz tud lenni az ilyen időszak, de nálam igazából az nem is számít igazán jó filmnek, ami nem váltja ki ezt a 'lebegést'

2019. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!