Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt másvalaki is, aki...

Van itt másvalaki is, aki egyszerűen gyűlöl magáról beszélni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok antiszociális, de egyszerűen mesterivé feljesztettem azt a képességemet, hogy órákig beszélgessek és közben semmi személyes infót ne adjak ki magamról. Teljesen ártatlan dolgokat is féltek elmondani az embereknek, olyat is, hogy pl mi a kedvenc színem. Emiatt a legközelebbi barátaim is alig ismernek, az ő dolgaikról szívesen beszélgetek velük, de szinte sosem terelem át a szót magamra. Amit a legjobban gyűlölök, azok a váratlan kérdések: amikor van egy biztonságos beszédtéma, és a másik hirtelen mégis rákérdez valamire velem kapcsolatban. Olyankor annyira lefagyok, hogy az már nekik is kínos. És az első gondolatom mindig az, hogy hazudjak, még ha nem is titkos az igazság. Eleve sokat szoktam hazudni arról, hogy merre jártam,mit csináltam, szintén nem azért, mert titkos lenne, csak van egy kis hang bennem, ami azt mondja, hogy semmi közük hozzá.

Más is van itt, akinek ismerősek ezek a dolgok? Ha igen, hogyan tudnék változtatni ezen?


2019. márc. 4. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Először is szokj le a hazudozásról. Ha valamit nem szeretnél elmondani inkább mondd azt, hogy bocsi, erről nem beszélnék. Aztán vegyél erőt magadon és próbálj meg fokozatosan megnyílni. Meglátod, megéri.
2019. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

Én azért nem szeretek beszélni magamról,mert félek senkit nem érdekel a személyem.


"Minden keresményedből szerezz ertelmet".


Ez a dolog,lehet jó dolog is.Aki alázatos az keveset beszél magáról...

Nincs ebben semmi rossz.

De amíg kellemetlen ez számodra csak egyszerűen próbáld meg halál nyugodtan azt mondani vagy legyinteni egyett és azt mondani:áh nem szeretek magamról beszélni...beszéljünk inkább rólad vagy inkább mesélj te...hasonlók.

Tanulj be egy szöveget :)

2019. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!