Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez a reklámozók szempontjábó...

Ez a reklámozók szempontjábó egy fogyókúrás oldal?

Figyelt kérdés
Melyik kérdésre esett a legtöbb válasz, és melyik a legkomolyabban vett rovatt? jól látom, hogy a vallási?
2019. márc. 5. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy ezen az oldalon a reklámok többsége fogyókúrás? A Google reklámozási rendszere úgy működik, hogy a felhasználó tevékenységét veszi alapul, így ha te fogyással kapcsolatosan keresel a neten és ezzel kapcsolatos cikkeket, fórumokat olvasol, a reklámok is ezt a témát fogják visszaadni. (nem mellesleg ezek teljes mértékben letilthatóak, ha reklámblokkolót használsz, minden weboldalt kipucol a ublock origin vagy adblockplus)

Ha esetleg nem ennyire komoly, akkor lehet van olyan hirdetője az oldalnak ami direkt ilyen reklámot közvetít. De ez az oldal nem "fogyókúrás", hanem semmilyen témában nem elkötelezett (vagy pedig minden van rajta).


A legtöbb válaszú kérdés egy évekig szabálysértő csevegőnek használt kérdés volt 9200 válasszal, amit 3 éve lezártak hogy ne lehessen beleírni.


Én nem követem az összes kategóriát, de szerintem az állatok témakört komolyabban veszik az emberek. Vallásban mindig megy a trollkodás meg egymás nézeteinek támadása, viszont az állatok érdekében talán komolyabban és felelősségteljesebben válaszolnak.

2019. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem horgászkést reklámoz, pedig mi sem áll tőlem távolabb.
2019. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, látom vannak Netflixes hírdetések is. Melyik komoly rovatban kerülik a trollkodást? A vallásiban láttam, hogy valóban hozzáértők szóltak és igazi vita alakult. A politikai is látom, hogy érdekli általában az embereket, de nem veszik elég komolyan. Ugyanakkor vannak humoros és vicces oldalak is, az viszont nem olyan sok válaszehetőséget vonz. A reklámok nem zavarnak amúgy, de notoriusan megjelennek a mellbőséges és láb, vádlireklámozó feliratok nálam. Köszi, ha komolyan válaszolsz.
2019. márc. 5. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Én inkább az agszűzek gyűjtőhelyének nevezném.

A "Mért nincs barátnőm" és alverziói csak úgy 1 milliószor lett kiírva.

2019. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!