Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testszépítés Ibivel facebook...

Testszépítés Ibivel facebook fogyókúrás oldal?

Figyelt kérdés

Hogy a fenébe tudnak olyna rövid idő alatt ennyit fogyni?

Valaki csinált már programot innen Ibitől? Kicsit soknak tartom a 6000 Ft-ot,amit elkér egy étrend + edzéstervért.

Nekem nem kell egyik sem , edzeni járok, viszont érdekelne,hogy hogyan étkeznek. Nagyon durva!


2013. jún. 12. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha tippelhetek akkor

2 vagy akár több gramm fehérje testsúlykilogrammonként, főleg sovány húsból,

kevés magas rost tartalmú szénhidrát 1-2gramm/ testsúlykilogramm, főleg zöldségekből

és 20-30gramm telítetlen zsír lenmagolajból vagy hasonlókból


emellé ugye a kemény edzés és gondolom aeroboznak is, akár heti 6szor, nehéz számszerűsíteni de 10-20%al biztosan gyorsítja a fogyást és valamennyivel az is ha szednek zsírégetőket.

a testépítő módszer ennyiből áll.

2013. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
azt kifelejtettem hogy ezt 5-6 étkezésre bontják szét, 3-4 liter vizet megisznak, multivitamint szednek, 8-9órát alszanak.
2013. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Felejtsd el azt a nőt.

Már jó pár fogyis klubban kiderült, hogy egy csaló.

Annyi az egész kaja terve, hogy reggelire mindig rántotta X db tojásból, kis zöldséggel, ebédre csirkemell rizzsel, meg még valami apróság vacsira. Ennyi, nincs napi, heti, akármi lebontás, egy konkrét terv, hogy miket egyél.

Így könnyű fogyni és ártalmas is, állandóan ugyanazt enni... Kapsz egy fél oldalnyi tervet erről, semmi ötletesség, semmi extra (pl zöldséges rakott csirkemell) csak amit írtam.

2013. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utolsó ,ezt honnan tudod?
2013. jún. 12. 23:20
 5/20 anonim válasza:
Az első válaszadó tudja miről beszél. Erről szól a program :)
2013. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Mimmencs válasza:
100%

Szia!

A válasz egyszerű, ugyanakkor mégsem az, hisz ez az egész "testszépítés" egy eléggé összetett folyamat. Kompetens vagyok a témában, két oldalról is. Egyrészt részt veszek a programban Ibivel, másrészt a barátom néhány évvel ezelőtt még aktív testépítő versenyző volt. Hogy mindezek ellenére miért Ibi segítségét kértem, az egy másik történet, de azt elmondhatom, hogy Ibi tudja a dolgát, rengeteg tapasztalat és eredmény van mögötte. A poén az, hogy az Ibi által favorizált és ajánlott program - legyen az edzés, vagy étrend - nem sokban tér el a testépítők és fitness versenyzők által alkalmazott programoktól. És ez nem véletlen. Egyhangú az étrend? Egy komoly szakedző sem állít össze napi étkezési programot receptekkel. Meghatározzák a delikvens súlya, testalkata alapján az alapanyagok mennyiségét és az már a te feladatod, hogy elkészítsd úgy, hogy az neked és a diétának megfeleljen. És hogy ez mind pénzbe kerül? Semmi sincsen ingyen! A tapasztalatot, a rutint, az éveket, a motivációt, a törődést - még ha online is - meg kell fizetni. Vannak ennél sokkal drágább programok, amik mögött nincsen tapasztalat és vagy működnek, vagy nem.

2013. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 kismókus82 válasza:
80%

Milyen sok okos ember van!!!!Fáj mások sikerre???Fogyi klubok mekkora sikert tudnak felmutatni?Ibi egy csaló?Sok amit elkér?X tojást esznek reggelire...apróságokat vacsira..féloldalnyi edzésterv..semmi extra...stb!Bárki innen kapcsolatban áll vele?Próbáltatok már általa életmódot változtatni?Szerintem nem,mert ha igen akkor tudnátok mennyire csaló!!!Segítek kicsit,semennyire!!!!!

Valaki,akkor én mondhatok róla valósághű dolgokat/véleményt

!!!!

Egyik vagyok a sok vendégei közül akinek segített életmódot váltani!

Az utolsó reményemet fektettem belé és nem bántam meg!!!

Közel egy éve mellettem van jóban-rosszban elmondhatom!!!!Ami mással nem sikerült,az vele igen!Ez idő alatt sikerült 60kg-tól megszabadulnom,az Ő csaló módszerével ahogy ti fogalmaztok!!!Ez az eredmény magáért beszél!

Nyugodt szívvel tudom ajánlani bárkinek is,nekem sokat segített/segít!!!!!Mielőtt véleményt alkottok valakiről,járjatok utána a dolgoknak!!!!Kérdezzetek olyanokat akik vele kapcsolatba állnak és ne hallomásra hivatkozzatok!!!Határozottan kijelentem NEM CSALÓ!!!!!

2013. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 fitness25 válasza:
én szintén felkerestem Ibit kb fel eve es nem bantam meq hoqy meqtettem!!! kaptam eqy dietas etrendet es edzestervet,iqaz nem inqyen na de manapsaq mar ki dolqozik inqyen??! mert azert ez is munkaval jar..mindenkinek szemelyreszabott etrendet keszit testsulytol es testfelepitestol fuqqoen...eloszor szemuqyre veszi a foqyni/izmosodni vaqyo szemelyet..nem csak elkepzeli maqa elott az illetot,hoqy vajon milyen testalkattal rendelkezhet xy szemely. senkitol nevarjatok eqesz hetes,honapos edzestervet fullos receptekkel..olyan nincs...de hat mire van az internet..kapsz eqy alapot amihez aztan viszonyitod a tovabbi etkezesed...annyi a feladatod hoqy betartod a napi mennyiseqet mint feherjekbol,szénhidratbol,zsirokbol stb..a masik doloq pediq az edzes..mert eqy doloq hoqy lefoqysz,de azt a testet formaban is kell hozni...es mindebben Ibi iqenis seqit...az az alap amit o adni tud..a tobbi minden rajtad mulik.nekem is renqeteqet seqit..barmi kerdesem van o mindiq rendelkezesemre all...
2013. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Megfelelő táplálkozással, edzéssel(+ megfelelő mennyiségű és minőségű alvással) heti 0,5 -1 kiló ami le tud menni könnyen. Sportdiéta, nem fogyókúra. Ibi oldala nem fogyókúrás hülyeség mint a többi. Segít azoknak, akik nem tudják hogy kezdjenek bele az életmód váltásba, vagy azoknak akiknek nincs idejük kiszámolni a makrotápanyagok mennyiségét. Egyénileg összeállított étrendet kap mindenki, célok függvényében. Kinézeted 80% a kaján múlik. Sportdiétáról beszélünk -nem egy hetes fogyókúráról- ami a tested táplálásáról szól és nem az ízekről. Aki ezzel nincs tisztában valóban csodálkozik, leginkább el sem kezdi. Nagyon baráti összegért állítja neked össze Ibi, kérdezz meg egy másik edzőt ő mennyiért állítana neked össze étrendet+edzéstervet.

Sokan vannak akik azt mondják: edzeni járok, de közben nem csinálnak semmit sem. Ibivel szálkásítottam, már tömegelek. Az én történetem sikerrel zárult, mint sokan másoknak akik nem adták fel; 12 hét alatt 12 kiló ment le.

2013. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Kicsilány80 válasza:

Sziasztok,



Én is Ibitől kapott étrend és edzésprogram által fogytam le most már majdnem csak 20 kilót.

Én tavaly december 18-án kerestem fel...az elhízásom miatt a párkapcsolatom tönkrement,a belső személyiségem megváltozott...

Közép vezető vagyok egy multicégnél,ahol nem mindegy hogyan nézel ki és mennyi életkedved van..nekem el ment az is ahogy a súlyok jöttek fel

De aztán rátaláltam Ibire,akire a mai napig számíthatok akármikor akár miben...

Szóval,igen 6000 ft volt akkor amit azóta sem bánok,sőt én hajlandó lettem volna többször is ennyit fizetni,és most sem sajnálnám rá áldozni ezt az összeget...le akartam fogyni és ez lebegett a szemem előtt.

Elkezdtem az étrendet alkalmazni,

az akkori párom is rákapott :) lassan de biztosan mentek le a kilók,elkezdetem konditerembe járni.

Először heti 1-2 alkalom 1-1.5 óra.

Aztán motivált hogy a súlyom csökken..így azt vettem észre heti 8-10 óra simán megvan edzésben :)

az életkedvem megjött,én csinosabb vagyok.

Az akkori párom már nincs,de boldogan élek: JÓL ÉRZEM MAGAM A BŐRÖMBE!!!!

Életmódot váltottam :)

én akinek tehettem és tehetem ajánlom Ibit,több ismerős,unokatesó is felkereste és ők sem bánték meg.

Azt a 6000 ft-ot aki meg sajnálja az le sem akar fogyni,minden fejben dől el előbb,ezt senki ne feledje.


Én vállalom s magam a facebookon meg lehet nézni a képeim (pl.:akkor és most album),mennyit változtam és igen büszke vagyok magamra és RÁ nagyon jó szakember,IMÁDOM.

Üdv: Mindenkinek :)

2013. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!