Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Buntudatom van.

Mit tegyek? Buntudatom van.

Figyelt kérdés
Az tortent, hogy hazudtam a csaladomnak es a barataimnak arrol hogy faj a labam es ezert orvoshoz megyunk meg ilyesmi de igy foglalkoznak velem. Nem tudom mit tegyek. Sportolok es egyik edzesen serultem meg de nem fajt cska ugy tettem. Senkinek nem tunik fel, mert sajnos jol hazudok, de buntudatom van. Nem tudom hogyan vessek veget. Egy ideje mar mondom hogy mar kevesbe faj meg ilyesmi, hogy egyszer mondhassam, hogy mar nem faj es akkor vege lenne. Gondoltam, higy vmit csinalok vele, hogy tenyleg fajjon es akkor mar nem hazugsag. Mit csinaljak?
2019. márc. 15. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk mond el az igazat?!
2019. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De felek hogy soha nem fognak bizni bennem.
2019. márc. 15. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Végtelenül szeretem az igazmondást, nem is hazudom, de Te

ne csinálj belőle ekkora problémát. Jól teszed, ha (amint írod) "lassacskán gyógyul" a lábat. Aztán egyszer csak gyógyuljon meg és 55 év múlva meséld el az unokáidnak...

2019. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!