Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 3 napja cheat dayezek, buntuda...

3 napja cheat dayezek, buntudatom van, mennyi ido mire lemegy a kilo?

Figyelt kérdés

Na szoval. Mar 2 honapja egeszsegesen elek, es ebben a ket honapban kb osszesen 4 csalos napom volt. Nagyon jol tartottam, napi 5x kaja, 1200-300kcal korul, lazac, csirke, mozarella, edzek is heti 3x, meg ilyen feherjedus kajak. Nem eszek kenyeret, meg mindent helyettesitettem az egeszsegesebb alternativajaval. Na de.. Ugye heti 3x edzek es mar 2 hete nem voltam mert az elso heten nem ertem ra, aztan kovi heten pedig zarva volt a terem husvt miatt.

Na es en sajnos bezabaltam. Mar a 3.napon vagyok hogy elcsesztem a dietam. De most mar visszaterek, igerem, olyan buntudatom volt/ van :(

1. nap. 1 tal rizsteszta, marhahussal, zoldsegekkel. Ez nem is hangzik olyan rosszul de eleg sok ch van a rizstesztaban. De nem csak ennyi. Ettem egy szelet tortat, toltott kaposztat, es halaszlevet :( Es ezt mind este!!!!


Masnap, a du. egeszseges volt de aztan atjott a baratnom es elotte ettem toltott kaposztat (egy adagot) es meg egy tal meg a tegnapi rizstesztat :(

Aztan este pedig elmentunk baratnommel KFC-be, ott az egesz qurrito boxot befaltam .:( tartalmazza=qurrito, sultkrumpli, seven up udito, 5 db kfcs csirke.. es mindet megettem :(

aztan elmentunk inni, 4 vodkashot volt redbullal, aztan en csak fel pohar froccsot ittam, meg futyulos palinkat (malnasat). Ennyi.

Masnap reggel, 2 db rantotta eleg zsirosan csinalta a baratnom(feleztunk, o is kettot evett), husveti sonkaval (1db), es meg hagymaval. Ez nem is olyan rossz, de ettem 3 db csokis muffint :(

Eddig 54 kg korul voltam, most meg 55,4 (most mertem).

Mennyi ido lesz mig lemegy ez az 1 kg kb ?:( Egyek kevesebbet mint eddig? ahhhh



2018. ápr. 2. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
ez nem cheat day, binge eatingnek hívják
2018. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:(
2018. ápr. 2. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tűnik vészesnek, persze a te 1200 kcalodhoz képest az. Nos, most nem fogytál, s lehet, hogy pár dekát híztál is. És? Majd lemegy, nyilván jólesett, ha nem álltál le az első nap után... Ilyen parányi kalóriabevitel utén még jó is volt megdobni a kalóriát, ha a minőség és a mennyiség esetleg sok is volt (fogalmam sincs, mert nem írtál mindenütt mennyiséget, az összetétel is számít, de nem tűnik vészesnek. egy szelet torta, egy adag káposzta, rizstészta :D ez OK. a kfc-s rosszabbul hangzott).


Azt se lehet még tudni, mennyit híztál, igaz, később is nehezen, mert a testsúly ingadozik, de van, akinél keveset. Most simán lehet salakanyag és víz az 1,4 kg zöme is... Kétlem, hogy sokat híztál, igen erősen kétlem.


Ne egyél kevesebbet, egyél úgy, ahogy régen és működött. Illetve ha az első napon nem vagy annyira éhes, akkor ehetsz kevesebbet, az rendben van. De mozoghatsz is többet. Koplalni nem kell, pár nappal később fogysz le, na bumm.

2018. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Feleslegesen idegeskedsz. Ez csak 3 nap - mások sokkal több vackot összeesznek az év minden napján. Ha ezt havonta egyszer megcsinálod, akkor sem fogsz elhízni. Sőt, ki tudja, lehet, hogy így olyan tápanyagokhoz is hozzájutottál, amik már régóta hiányoztak a szervezetednek (pl. marhahúsban lévő vas).

Húsvét alatt én is elengedtem magam, és a szokásos 1600-1700 kcal helyett betoltam csak sütiből kb. 1500 kcal-t, plusz a többi étel. De nem aggódom, az az 1 kg, amivel most többet mutat a mérleg, kb. 2 nap múlva le fog menni, ha visszatérek a szokásos étrendemre. Néha jólesik az embernek lazítani, néha 1-1 bulizás/ivászat is belefér, ha a hétköznapokon egészségesen élünk. Jól érezted magad, vagy nem? Ezért ne legyen bűntudatod, butaság.

2018. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
❤️
2018. ápr. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!