Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » FONTOS! Azt hiszem ideje...

FONTOS! Azt hiszem ideje elfelejtenem a barátnőmet. A próbálkozásaim sikertelenek voltak. Nem megy. Hogyan tudnám elfelejteni? 13/L

Figyelt kérdés

Nem bocsát meg már 2 hónapja, talált már más barátokat, kijelentette, hogy nem akar engem többé, nevetgél és barátkozik, élvezi az életet, remekül meg van, nem hiányzom neki. Próbálkoztam már, és már tudom, hiába: keresztülnéz rajtam, és nem is fáj neki. Bele kell törődnöm, el kell felejtenem. Próbálok szórakozni, de nem megy. Azt hittem, az elfeledteti velem. De nem, sőt, épphogy eszembe juttatja, hogy vele is mennyit szórakoztam. Mindenről ő jut eszembe, és már minden irritál, mindentől ideges leszek, mindentől hisztirohamot kapok, a hangzavartól is meg a csendtől is. Félek, nem tudom elfelejteni. Mindig rá gondolok, hiába próbálok ellenkezni, nem megy. Mindig miatta sírok, rettenetes a fájdalmam, már majdnem cigiztem múltkor, de végül nem. El kell fejtenem, de mégis hogyan? A legjobb és egyben egyetlen barátnőm volt. De nem tud visszafogadni...

(Please normális válaszokat)



2015. ápr. 2. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Keress más barátokat, találj valami hobbit magadnak, tereld el a figyelmed. Egyébként tudom mit érzel, 16 voltam mikor összevesztem 2 barátnőmmel. Majdnem 2 évbe telt míg túljutottam rajta, de már teljesen jól vagyok és úgy érzem jobb nélkülük (egyébként is igazságtalanul haragudtak meg rám).

Ti min vesztetek össze?

2015. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Kezdjük mondjuk ott, hogy miért nevezed még a barátnődnek?
2015. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagy volt a szerelem. :)

Idővel kihevered.

2015. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13 évesen találhatsz rengeteg másik barátot, barátnőt. Az írásodból nem derül ki, mért haragudott meg rád. Ha különösebb oka nem volt, csak "rádúnt", ne is erőltesd, mert nem kár érte. Tudod, aki kutyába sem vesz, azért nem érdemes könnyet ejteni, a cigire rászokni meg végképp nem. Foglald le magad, tanulj, sportolj, legyen hobbid. Ha azon pörögsz egész nap, hogy sajnálod magad és milyen rossz neked, úgy tovább fog tartani a kínlódásod.
2015. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leszbi vagy? Szerelmesek szenvednek így...
2015. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok leszbi, csak öt éve ismerem őt és már az életem része volt, kikérem magambak!!!

Egyébként meg félek, ha új barátaim lesznek, mindig ő fog eszembe jutni.

2015. ápr. 2. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
szeretet vagy szerelem: néha alig van különbség
2015. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ez mégiscsak túlzás...
2015. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!