Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék az országért,...

Mit tehetnék az országért, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Szóval, egyszerűen unom már azt, hogy a magyar nemzet lassacskán szét hullik, hogy nincsen szeretet, együttérzés, megértés, kedvesség,stb..

Ez ellen szeretnék tenni, viszont nem tudom hogyan..

Egyszerűen csak..egy jobb országot szeretnék. Mindenkinek jobb lenne az szerintem. Az unokáink is egy ilyen országban születnek majd, ahol nincsen szeretet, megértés, emberség..

Bárcsak tudnék változtatni rajta..


2019. ápr. 5. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Egy fecske nem csinál nyarat. Esélytelen.
2019. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már néhány mosoly is csodákra képes.
2019. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nah, ezt hívják korlátolt felfogásnak!
2019. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nesze semmi, fogd meg jól. Üres frázisokat puffogtatsz. Ha most tartanál egy közvélemény-kutatást, nyilván mindneki több szeretetet, nagyobb megértést és jobb országot szeretne. Ez ügyben annyit tehetsz, hogy a saját környezetedben a jövőben így fogsz cselekedni. Aztán írhatsz blogot is, vagy indíthatsz egy Facebook oldalt, ahol majd begyűjtesz néhány lájkot, ha jókat írsz. Ha ez nem elég, menj el papnak és szólj a híveidhez, vagy legyél politikus. (Aztán majd téged is lassan beszippant ez a világ, és rájösz, hogy bármennyire is nemes cél vezérelt az elején, te is csak egy önző és pénzéhes pártkatona lettél, bárhová is léptél be).
2019. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: engem nem szippantana be a világ. SOHA! Ismerem eléggé jól magam, és többre becsülöm magam, mint egy pénz éhes, gonosz embernek. Soha nem tudnék olyat tenni senkivel, ami árthat neki. Ha mondhatunk/írhatunk még ilyet, akkor bennem viszonylag megmaradt ez, ez a kedvesség. És én tényleg, őszintén, tiszta szívből remélve írtam ki ezt a kérdést..tudom, hogy sajna a világ ott tart, ahol. De ezen változtatni kellene. Ha a magyarok összefognának talán egy jobb világot termthetnénk.
2019. ápr. 5. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Naív vagy. Ott vannak például Marx és Engels követői. Igazságosabb világot, egyenlőséget akartak és ígértek. Mi lett belőle? 100 millió áldozat világszerte. Ha belépsz valahová és gerinces módon hű maradsz az elveidhez, a saját közeged fog kivetni magából. Nézd meg, most hol van Schiffer András, vagy Sándor Mária. Erkölcsileg kikezdhetetlenek voltak, de épp ezért el is buktak...
2019. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te egyedül semmit. Ha "jobb országot szeretnél" akkor a legtöbb amit tehetsz hogy keresel egy másikat.
2019. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogj fegyvert. A többit szerintem kitalálod.
2019. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!