Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van bármi módja hogy visszaeml...

Van bármi módja hogy visszaemlékezzek egy olyan dologra, amit akkor tettem mikor részeg voltam?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy teljesen elfelejtettem volna, mert tudom, hogy mire szeretnék emlékezni, csak jó lenne tudni, hogy pontosan mi/hogyan történt.

2019. ápr. 7. 15:48
 1/3 anonim válasza:

Nem


Ha ennyit iszol akkor nem elfelejted az emlékeid, hanem meg sem jegyzed őket


Hú de boldog lennék ha nem képeken látnám vissza azokat az estéket😂😂

2019. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincsen
2019. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mrwenisteryt válasza:
Lehetséges. Lehet, hogy valamiről beugrik, legyen egy tárgy, egy személy, de mint írtad, nem felejtetted el teljesen, így ha emlékszel valakire, aki ott volt, esetleg veled, kérdezd meg tőle. Velem is volt ilyen, nekem néha szokásom volt hang és videófelvételt készíteni. Egyébként miért szeretnél rá emlékezni?
2019. ápr. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!