Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az gáz ha 17 évesen nem...

Az gáz ha 17 évesen nem szeretem az alkoholt, nem voltam még részeg és nem jártam discóban?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Velem is hasonló a helyzet, és egyáltalán nem zavar. Igazából nincs is kedvem az ilyen dolgokhoz. Nem kell mindig a tömeg után menni.
2017. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Nem gáz. Viszont páran ettől fennhordják az orrukat, hogy ők mennyire egyediek/mások ezzel - ez sem igaz.
2017. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gnoomage ***** válasza:
Nem gáz és már nem is szoktak cikizni emiatt az emberek. Én is 17 vagyok, és az első két dolgot szeretem űzni jó pár haverral és osztálytárssal eggyütt, de még nem cikiztünk ki senkit mert ő nem követett minket. Ne nézz annyi tini filmet amiben ilyen hülyeségek vannak és nem lesz semmi bajod.
2017. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Mindenki máshogy kapcsolódik ki. Szerezz olyan barátokat, akikkel együtt tudod tölteni a szabadidőd, és akiknek ugyanaz az érdeklődési körük, mint neked. Ha gépezel, akkor gamer barátokat szerezz. Ha szeretsz futni, akkor olyanokat, akikkel tudsz együtt futni. Stb, stb. Ha ilyen környezetben jössz össze valakivel, akkor jobban is fog működni a kapcsolatotok.
2017. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább dícséretre méltó mintsem gáz
2017. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az gáz aki szerint ez gáz.
2017. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
majd fogsz még! csak várd ki.
2017. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 dehogy fog. Én 28 vagyok, soha nem voltam részeg, nem is leszek az.
2017. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Talán az, aki jó helyen nőtt fel, és még nem tapasztalt meg rosszabb társaságot. De aki már fiatalon átvészelte a nehéz időszakot, az soha az életben nem fog vágyni az alkoholra. Aki elit általános és középiskolába járt, azt elviszi az ár egyetemen, és ő is adott esetben lesüllyed a rosszabbak közé. Aki már többet tapasztalt, az nem. Jó és jó között van különbség. Valaki azért jó, mert még nem érték olyan hatások, valaki meg azért, mert megtanult jónak lenni minden körülményben. Így van ez az alkohollal is. Én már megundorodtam tőle, mert nem értem el a kívánt hatást. Ugyanúgy szarul éreztem magam utána is, csak még azzal si szembesültem, hogy csak alkohol mellett vagyok képes elviselni bizonyos bulikat.
2017. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg diszkóba nem voltam (40ff)
2017. ápr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!