Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miről írtok/írtatok listát?

Miről írtok/írtatok listát?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, de erre vagyok kíváncsi. Én úgy szeretek listát írni dolgokról, de nincs ötletem. Ez amúgy valami mentális betegség lehet nálam :D?
2010. júl. 4. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én arról 'írtam' (csak a fejemben eddig), hogy ezen az éven mit akarok elérni, és ez ' lebeg ' a szemem előtt és erőt ad, hogy végigcsináljam azt ami ahhoz kell, hogy a fentebbieket teljesíteni tudjam;) jó kacifántos lett...
2010. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy valóra válnak a céljaid.
2010. júl. 4. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen képzeletbeli listám. "Things to do before I die". Vagyis, dolgok amiket meg kell csinálnom mielőtt meghalok... Külföldiül jobban hangzik, asszem. :D
2010. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

- céljaimról egy lista

- mit kell venni-lista évszakonként pontos tételekkel (kiegészítők, ruhák, sminkek, könyvek, stb)

15/l

2010. júl. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bevásárló listát írtam már . meg fizetéskor néha írok m listát a fontos dolgokról, amiket muszáj kifizetni.
2010. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zzita ***** válasza:

Én írtam arról,hogy miket szeretnék még megtenni az életben..

Aztán olyan dolgokról, amiket alapból nem mernék megtenni, ezt barátokkal írtuk és mindannyiunknak "muszáj" megcsinálni ami felkerül, amúgy elég vicces.. jó időtöltés :D arról is, hogy miken kéne változtatnom..

és amikor suli van, akkor tanulás előtt mindig írok egy listát,hogy mit kell tanulnom és ,hogy mire hány percet/ órát szánok rá..

régebben írtunk listát a helyes pasikról is :D és pontoztuk meg írtunk róluk pár sort.. bár ilyet már nem csinálunk :D

szóval elég sok mindenről lehet, szerintem jó dolog :)

2010. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretek listát írni, mert minden egyszerre jut az eszembe, de a kezem csak egy dolgot tud leírni, és amíg azt leírom, a többit elfelejtem :D


Maximum vásárláshoz szoktam listát írni, mert könnyen megfeledkezem a dolgokról.

2010. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát hogy jövőhétre mit viszek a nagy útra.

Meg még valahol megvan hogy ha lesz saját házam akkor mennyi lesz felépíteni,berendezni cuccokkal.21millió felett volt az ár:D

13/L

2010. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!