Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen érzékeny?

Miért vagyok ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban nagyon érzékeny lettem. Konkrétan képes vagyok elsírni magam ha valaki felhozza a "halál/öngyilkosság" témát. Még ha poénosan is. Vagy ha valaki azt mondja, hogy: "Jajj meg akarok halni" (persze ilyenkor nyilván nem gondolják komolyan)

Vagy akár egy filmen amiben valaki öngyilkos lesz... Ilyenkor konkrétan zokogni tudok.. komolyan

és ez nagyon durva

Nem voltam mindig ilyen érzékeny nem tudom mi van velem..


Miért van ez?


2019. ápr. 11. 13:25
 1/1 anonim válasza:
Neked lehet pszichológusra lenne szükséged.Én nem vagyok az,de határozottan ki lehet jelenteni,hogy érző ember vagy.De mivel érzékenyebb lettél lehet valami lesújtott,ami még a lelked esetleg fájdítja és ezt lehet kezelnie kéne egy szakmabelinek.
2019. ápr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!