Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Glutén érzékeny vagyok?

Glutén érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor tésztát eszek,kenyeret,fánkot stb... Rosszul leszek,hányingerem van és fáj a hasam, és olyan mintha a hasam ki akarná onnan venni azt az ételt.Lehetséges hogy glutén érzékeny vagyok?

2018. szept. 13. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Én ugyan nem vagyok glutén érzékeny, de a felsoroltak alapján ez úgy tűnik. Ha biztosan akarod tudni: keress fel egy gastroenterológust.

2018. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez nagyon úgy tűnik. Nem hagyatkoznék gyorstesztekre. Egy “nagy labor” vérkép kimutatja az intoleranciát, nem kell ahhoz szenvedett és magad még terhelés és vizsgálattal is.

Nálam is hasonló tünetekkel kezdődött anno (13-14 éve) csak nem küldték el a verem minden vizsgálatra és odáig fajult hogy már egy darab tejkaramellától is az intenzíven voltam 2 óra múlva. Ne hagyd magad lerázni, van ismerősöm több is akik nem tartották be a diétát és Chrom-Betegek lettek.

2018. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bocsánat a telefonom kijavit.

Tehát ne szenvedtesd magad terheléses vizsgálatokkal, ha nem muszáj.

2018. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!