Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinteket mit jelent ez az...

Szerinteket mit jelent ez az idézet?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököm mindenkinek könyvjelzőt adott ajándékba. Mindenkinek egy olyan idézetet írt rá amiről az adott személy jutott eszébe. Én ezt kaptam:


Kiválasztottam a három, számomra legjelentősebb igét: "szeretni, szenvedni, tudni". Vajon léteznek-e egymás nélkül?

(Ancsel Éva)


A ti olvasatotokban ez mit jelent? Mert én igen mehezen tudom értelmezni



2019. ápr. 12. 22:49
 1/3 anonim válasza:
100%
Pont azt amit ir, hogy a szeretet a szenvedes es a tuad nem leteznek egymas nelkul
2019. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mármint rám vonatkozatatva. Ha ezt akptam azt jelenti nekem nem megy mindhárom egyszerre?
2019. ápr. 12. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én olvasatomban azt jelenti, hogy a teljes életben benne van a szeretet, a szenvedés(küzdés, küszködés), és a tanulás, tudás, tapasztalatok gyűjtése. Az ofő azt kívánja neked, hogy legyen teljes az életed.
2019. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!