Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kép? Sajnos nem találtam jobb...

Kép? Sajnos nem találtam jobb kategoriat. (Többi lent )

Figyelt kérdés
Tegnap csináltak egy képet rólam ahogy ülök és a tavat nézem. (Hátulról fotózták) Ilyen típusú képhez milyen fele idézet lenne jó? N in csak ötletem sem. Valami szerelmes vagy esetleg más? Bármit elfogadok nyugodtan írjátok le. Köszönöm előre is. Puszi :)

2017. máj. 21. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A szellő lágyan belekap dús hajamba, miközben tekintetemmel a tavat fürkészem. Vizének szende habjai andalogva simogatják egy Zetor 6011 tetejét, lemosva róla a sütkérező keszeget. Furcsa mód a keszeg nem tűnik el a víz alatt, tovább folytatja a nihilista barnítókúrát, hol az egyik oldalán, hol a másikon. Vidám békák csipedik le róla az éhes legyeket, miközben lapulevélről lapulevélre szökdécselnek. A ragyogó nap tükörré varázsolja a vízfelszínt, én pedig elveszek a természet gyönyörében.
2017. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:

Fordítva ülünk a lovon. Az ember akkor idéz másoktól, ha valamilyen gondolatot meg akar osztani másokkal. Egy idézetet egy jó kép alá tud festeni, de véleményem szerint, ha egy idézet önmagában, szövegként nem érint meg valakit, akkor az szimpla hülyeség, nincs értékes tartalma, így a kép sem sokat segít rajta.


Te viszont fordítva ülsz a lovon, nem tudod mit akarsz elmondani, de azt nagyon. Ez olyan, mintha elővennéd a szerszámos ládából a fúrógépet, és utána kezdenél el tanakodni azon, hogy hova is kellene fúrni egy lyukat.


Egyszerű: Ha nem tudod mit akarsz mondani, akkor maradj csendben. „Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele”.


De ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, akkor a [link] oldalon különböző témák alapján lehet idézeteket találni. Persze látatlanul ötleteket nehéz lenne ehhez adni.

2017. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!