Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hasizmok befeszitése ér...

A hasizmok befeszitése ér valamit, ha elég sokszor történik. Mennyi kell hozzá hogy érjen valamit? Mondjuk egy 8 órás irodai műszak alatt végig ( feszítés majd lazítás majd ismét) vagy elég csak néhány órát, vagy semmi értelme?

Figyelt kérdés

Munka időn kívül eléggé ki vagyok ütve, hogy legyen kedvem edzeni. Passzívan viszont menne . Nem konkrét erő növelés a cél, csak a felesleg ledolgozása, így jött az ötlet, mivel erőt fejt ki ezért egy adott mennyiség érhet valamit. Vagy fölösleges erölködés?

A táplalkozás elvileg be van állítva, le csökkentettem amit lehetett, semmi édesség, semmi üdítő, csakmax alkalmilag. Hús, krumpli rizs zöldség gyümölcs mikor hogy, pék áru minimális, kenyér is minimális, de hiába.



2017. aug. 22. 13:12
 1/1 anonim válasza:
Őöö nem nagyon.... talan ha 800000000000× meg csinálod akor. Inkább akor már csinálj ilyen 1 honap alatt kocka has gyakorlatokat... persze nem egy honapig mert az nem igazi kocka has, de megdolgoz és többet ér mint 30 fell üllés... remélem tudtam valamit segiteni. ;)
2017. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!