Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok helyén van ez a...

Mit gondoltok helyén van ez a dolog? Van itt hasonló felfogású?

Figyelt kérdés

sziasztok. Kérlek titeket ne támadjatok vagyunk már olyan értelmes emberek, hogy normális emberek módjára leírjuk a véleményünket valamiről.

Itt a gyakori kérdésen látok ilyen kérdéseket, hogy hogyan veszítsem el a szüzességem , mert mondjuk 25 vagyok csak egy plda. És ti emberek olyan választ adtok ezekre hogy gyáva vagy meg rosszlányok.hu meg adjátok a jobbnál jobb (borzasztó) válaszokat amitől én szomorú is leszek, hogy némelyik ember nem elég, hogy van egy adott ember aki ezt gáznak érzi és a jó út felé terelnétek nem nem ti inkább arra ösztönözitek, hogy kur....-on meg menjen ilyen oldalakra... akkor kérdezem így a női társaimtól, hogy ti hogy akartok normális fértfit magatok mellé ? Ha egyszerűen ilyen férfiaknak ilyen valaszt adnak legyen az nő , vagy férfi.. de legyen ez a kérdés fordítva , ha egy fiatal nő írja ki aki mondjuk tényleg még szűz.. nem arra kellenne és olyan tanácsokat kellenne adni neki, hogy szerelmet keressen ismerkedjen, de ne legyen neki mindegy, ha normálisat akar, ne úgy veszítse el a szüzességét, hogy később megbánja, mert lehet örömet okoz neki, de viszont nem a lelki dolgokról kellenne szólnia? És, ha csak úgy veszíti el az elsőt, hogy olyan semmit mondó nem kapcsolatba nem szerelembe ez nem fog kiterjedni majd egyszer egy kapcsolatra és majd lehet azt a másik bánja, mert majd nem tudja hogy bánjon egy lánnyal? Másik meg így az lesz a lényeg neki minél hamarabb megdugjon, nert ő nem tudja mi az amikor megismerem elviszem randizni nem tudja mik ezek mert nem volt még benne része... Én úgy örülnék, ha ti emberek embertársaitoknak inkább a jó tanácsokat adnátok és nem az menne hogy milyen gyáva meg szerencsétlen vagy .. annyira nehéz a párválasztás és miért ? mert itt tartunk mert az ilyen emberek gondolkozása miatt vállik mindenki majd ilyenné sajnos még az is aki mondjuk tényleg normális és naív és rábeszélhető erre... Sajnos nagyon ritka aki szerelmet keres.. Ti mit gondoltok erről az egészrőL?Van itt ilyen ember aki hasonlóan látja kérlek szépen titeket csak normális válaszokat várnék mivel én is szépen leírtam ezért nem nagy kérés lenne ha én is úgyanezt elvárnám visszafelé. Köszönöm!


2019. ápr. 25. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt veszem észre, hogy nagyo sok szűz srác inkább csak szexelni akar, nem fér bele vagy nem akar párkapcsolatot. Mivel jönnek a kifogások, hogy nem akar buliba járni meg stb... így marad a prosti. Szerintem egy normális férfi nem ezen fog síránkozni, hanem megoldja vagy így vagy úgy.

A nők pedig vagy odadobják magukat egy srácnak szerelmet remélve vagy a logikájuk szerint soha nem lesz senkijük.

A csajok arra várnak, hogy a pasi pasi legyen és menjen oda. Beszélgessen, nyűgözzön le, KÜZDJÖN ÉRTEM, ami sok pasinak túl nagy munka.

Néha úgy gondollom, hogy a pasiknak nagyon alacsony vagy egyáltalán nincs elvárása, míg a csajoknak túl nagy.

2019. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Próbálok rövid lenni, azonban ezt a kérdést röviden megválaszolni nem lehet. Amiről a kérdésed szól, az valójában nem a szüzesség elvesztésének, vagy megőrzésének kérdése. Megértettem és értékelem is a kérdésed, mert azt jelzi, hogy nincs még veszve minden.

A probléma gyökere az nem tegnap keletkezett, hanem sokkal régebben, és lassan, de biztosan fejtette ki hatását, amely a mai ifjúság zömére jellemző - tisztelet a kivételnek.

Mit láttunk, mit hallottunk az elmúlt évtizedek alatt?

"Légy önmagad", "Élj úgy, ahogy szeretnél", "Legyél önálló", "Ne hagyd magad befolyásolni", "Legyél szexi", "Váltsd valóra álmaidat", és még folytathatnám sokáig.

Mindezek a tudatunkra ható sugallatok mit is eredményeztek? Elveszítettük az erkölcsi normákat. És itt nem vallásról beszélek, hanem pusztán emberi cselekedetek összességének a minőségéről.


Mik is jellemzik valójában az erkölcsös cselekedeteket?

a) tudatosság, szándékosság;

b) lelkiismerettel való megegyezés;

c) az erkölcsi normákat az elfogadók önként tartják magukra nézve kötelezőnek (mivel tételes

büntető szankció nincs) /A normák, erkölcsi parancsok tehát lényegében belülről hatnak, „belső szabályozók”/;

d) a fejlődés, nevelés során fokozatosan válnak bensővé

/Ebben a folyamatban komoly szerepe van a szülői és iskolai nevelésnek, a szülők és más személyek „erkölcsi mintájának”/;

e) az egyén erkölcsi jellegű tetteit részben világnézete, részben az ebből eredő értékrendje

befolyásolja.


Hol is tartottunk? Ott, hogy mindezek fontosságát már nem tartjuk szem előtt. Ezen keresztül azt teszünk, amit éppen a habitusunk, a pillanatnyi vágyaink, vagy éppen fellángolásaink megkívánnak, ott és akkor, és amikor. Ezáltal nagyon szegényekké váltunk. Érzelem-szegényekké lettünk. Élvhajhászokká váltunk. A legtöbbjének már nincs szüksége érzelmes, szerelmes pillanatokra, csakis a test fizikai kielégítésére, még értelmes pillatokra sincs szüksége. "Carpe diem" - Élj a mának.

Csakhogy az emberi életnek nem ez a valódi értelme. A valódi értelme az lenne, hogy alkosson, szeressen, és neveljen maga helyett utódokat, akik mindezt majd tovább örökítik. De milyen kapcsolatban is képzelhető el mindez? Egy tartós, szereteten és bizalmon alapuló kapcsolatban. Egy ilyen kapcsolat kezdete lehet az, hogy megismerjük egymást, beleszeretünk egymásba, egymáséi leszünk, de ezt nem tehetjük másként, csak úgy, ha az érzés kölcsönös.

És itt jön a szüzesség elvesztése, vagy odaadása. Mindegy, hogy fiúról, vagy lányról beszélünk-e, mindkét félnek ugyanolyan meghatározónak kellene, hogy legyen ez a dolog. Meggyőződésem, hogy ezt csak akkor és olyan körülmények között lenne szabad megtenni, amely mindkét fél részére az élete meghatározó élményévé tud válni, és alapja lehet egy nagyon szép érzelmi kapcsolatnak.


Sajnálom, hogy ma - és ezt tapasztalom jómagam is - ez már nem igazán működik. A legtöbb fiatal szexturista. Mindenféle érzelem nélkül - ja, azért valahogy az ízlésem szerint nézzen ki - kapcsolatokba ki- és beugrálnak.

Az én felfogásom szerint - azt nem mondom, hogy megvetendő -, sivár kapcsolatok ezek.


Majd a végén figyeld meg, a válaszomat hogyan fogják lepontozni.

2019. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első kommentelő teljesen igaz , csak ha már ilyen kérdést ki is ír valaki attól még nem adni neki a normálatlan tanácsokat hanem normális dolgok felé terelni
2019. ápr. 26. 08:03
 4/5 A kérdező kommentje:
2. kommentelő teljesen egyetértek veled
2019. ápr. 26. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit korlátolt felfogásod van. Kopog a szemed az éhségtől, akkor veszel valamit és megeszed, nem kezdesz el szakácsnak tanulni...


Igenis menjen prostihoz! Érezze egy nő érintését. Merthogy lehet h újat mondok de ők is emberek és nők. Vannak érzéseik személyiségük és kaphatsz tőlük szépet és értékeset is.


A legtöbb elkeseredettet a szakadék széléről kell visszarántani ahol a bíztatgatás lószrt se ér!


Racionális gondolkodás! Ezzel próbálkozz az ideálok helyett! Egy fizetős szex semmit nem zár ki! Se családot se későbbi szerelmet se normális párkapcsolatot!


...és igen biztos vannak még olyanok mint te akik nem látják tisztán ezt a kérdést és csak a rossz oldalát keresik.

2019. máj. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!