Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan lehetséges hogy 2015-20...

Hogyan lehetséges hogy 2015-2016-ban ennyi ufó észlelés történt több ország felett is?

Figyelt kérdés
Lehet ennek köze a mostani állapotokhoz szerintetek?

2017. jan. 3. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi?
2017. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmibel nem volt tobb mint maskor csak na mar annyira gyors az informacioaramlas hogy tobb jut el hozzad
2017. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 How Arrow ***** válasza:
0%

A mostani állapotok nyilvánvalóak, hogy a csíkos ufók le ették a tavalyi kukoricát.

Ugyanis az ufók nagyon szeretik mint a tyúkok. A 2015-2016 évben bőséges termés adódott és egy hosszúlábu ufó meglátta és megkóstolta a termést és a többi nagyszemü holdonkivüli társának elkotyogta hogy itt erre mifelénk lehet zabálni sok kukoricát.

Ebböl adódóan nagyon sok kukoricát megettek és a maradékot kipattogtatták, rögtön utánna kinőtt a szárnyuk mint a tyúkoknak és elrepültek.


A gyeprágó kékhátu ufókat a(s)zteroidokat már nem láthatjuk mert a csintalan kujper öv kisodorta őket a plutó eggyik lucskos sikságára.


A több ország feletti megfigyelés,(kukucskálás) "ennyi" meg annyi embert tett cukorbeteggé hogy a józan gondolkodásu emberek már cukor nélkül isszák a vizet.

2017. jan. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A népesség és a hülyék számának egyenletesen növekedésével arányosan nőtt az UFO ( Unidentified Flying Object-- azonositatlam repülő tárgy ami szerintem eleg tag fogalom. Tehat a sok idős pl sztem egy mai drónt se tud azonositani tehat szamara mar az is egy azonositatlan repulo targy) észlelèsek száma is.
2017. jan. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Én ugy tudom beléptek az unióba ők is, magyarországra pedig a CSOK-ért jönnek és áldják Orbán Viktort 10 + 10 millioért is.
2017. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fejlődik a technológia, ma már bárki képes hamisítani bármit házilag is akár.
2017. jan. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mostani állapot az, hogy az ufóitok lehet most is rajtatok röhögnek, úgy ahogy bárki, aki az ilyen kèrdèseket, cikkeket, blogokat ès videókat látja.
2017. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!