Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül maradtam, nincsenek barátaim. Minden negatív dolog ér most, amiket nagyon nehezen dolgozok fel. Senki sem figyel rám, suliban is mindenki átnéz rajtam...
2019. máj. 7. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint például?
2019. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, leírtad az eddigi 18 évemet :D Kivéve hogy 5. től iskolába se jártam (magántanuló voltam)

Nekem sincs semmi emberi kapcsolatoöm évek óta, csak a csalódást kaptam eddig az emberektől ahogy az élettől is. Hogy mit tudsz tenni? KB semmit.. Meg kell hogy taáld azokat akikkel el tudsz lenni, mást szerintem nem tehetsz.. Én se fogok soha élni, én inkább feladom. A sok seprűfejű majom meg vágott pólóba pózolgató kis csetresz lányokkal sose fogok azonosulni, így barátnőm/barátaim sem lesznek soha.

2019. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A négy fal közül honnan is tudhatnátok milyen a világ??? Még a töredékét sem ismeritek de azért képesek vagytok örök érvényű következtetéseket levonni.....
2019. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!