Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinéztem egy táblagépet, de...

Kinéztem egy táblagépet, de nincs rá pénzem, csak úgy tudnám megvenni, ha zálogházba adom három ékszeremet. Te mit választanál a helyembe?

Figyelt kérdés

Az ékszert, vagy a táblagépet?

Megpróbálnám kiváltani az ékszert, de sok időbe tellene.


2019. máj. 17. 18:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Elfogadsz pénzt szexért és összejön a gép ára. :)


Amúgy a zálogház egy magas kamatrátával dolgozó hely ami kihasználja az emberek anyagi kiszolgáltatottságát és azon törvényesen de elítélhető módon nyerészkedik.


Az ékszered ne tedd kockára, főleg ha jelent valamit neked. Ne szokj rá a zálogházra! Én láttam hogy csak ahhoz vezet hogy elveszítsd az értékeidet! Váltottam már ki én is nemegy rokonom cuccát többszörös ráfizetéssel. Apám jeggyűrűje is odalett amikor beadta.

2019. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!