Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek már késő?

Szerintetek már késő?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy szeretnék bele kezdeni sok mindenbe. Szeretnék táncolni (utcai tánc és balett), zongorázni, gitározni, franciául és japánul tanulni, de megkérdeztem édesanyám véleményét, és a nagy részére azt mondta hogy felejtsem el (konkrétan a táncokra, a gitárra és a japánra). Még elég fiatal vagyok és ha lehet most kezdeném el amit akarok, de ő azt állítja hogy a balett már teljesen kizárt, 5-6 éves koromban kellett volna elkezdenem. A japánra azt mondja felesleges és amúgy is nehéz. A gitárra igazából nem volt konkrét kifogása. De engem igazából ezek közül a tánc zavar a legjobban. Ugyan is azt tényleg fiatalon kell kezdeni, és én úgy hiszem még lehetséges lenne. Nem is arról van szó hogy nem tudnák fizetni, egyszerűen csak nem hisz bennem (legalább is szerintem) ti mit gondoltok? Érdemes kitartanom, vagy tényleg adjam fel, korábban kellett volna elkezdenem? Válaszokat előre is köszi!


U.I.: Aki rám ír privátba annak leírom a korom



2019. máj. 21. 23:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tipikus "hogy nem lehet" ember anyukád. Ha épp nem tudod belesétáltatni a saját butasága csapdájába, akkor ignoráld szerintem. Egy pillanatig nem kell foglalkoznod a véleményével. Mechanikusan önnön okosságába vetett alaptalan vakhitét táplálja. Ennek nulla köze van ahhoz, hogy TE ki vagy és mit akarsz.
2019. jún. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!