Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg rossz ember vagyok ha...

Tényleg rossz ember vagyok ha nem vagyok munkamániás?

Figyelt kérdés
Szüleimmel ellentétben tudom mit jelent az, hogy pihenés és lazítás, hogy nem állok neki reggel 6kor (panel lakásban) kinyalni a ház minden egyes zugát minden egyes nap, hogy 8-9 óra fizikai munka után igenis szeretek leülni és fújni egyet vagy vacsorázni, ne adj isten hétvégén megnézni egy filmet vagy 5 óra egyetem után még 7-8 órát dolgozok és inkább rendelek magamnak egy pizzát mint este 9kor nekiállok főzni és aznap nem takarítok ki. Ezért mindig le vagyok lustázva és szembeköpnek hogy milyen ember leszek ha ennyire semmirekellő és leszaromember vagyok. Nem élek mocsokban egyáltalán, de mindig a fejemhez vágják hogy mivel nő vagyok, számomra nem létezhet pihenés. (Ami amúgy szerintem hülyeség) Kíváncsi vagyok, hogy más is így látja e a dolgokat mint a szüleim.

#rossz #kapcsolat #szülő #lustaság #munkamánia #nemtudommiafenétírjakerre
2019. máj. 23. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Amig nem volt parom enis igy fogtam fel..persze most is jol.esne tobb pihenes de az sokkal jobban esik hogy latom hogy orul a finom friss kajaknak..annak hogy tiszta hazna jon haza(persze van olyan is hogy o takarit)

Szoval mig lehet szerintem elvezd ki aztan ha sajat lakasod lesz es parod majd lehet megvaltozik a hozzaallasod :) 23L

2019. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Miért kellene változnia? Ha dolgozni kell tanulni kell pihenni is kell. Szakadjon meg aki akar én nem. Megcsinálom a munkát itthon is. De ha ahoz van kedvem akkor pihenek tévézek. A takarítas pl nem állhat pihenes előtt.
2019. máj. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 _Girl_ válasza:
Nálunk is ugyan ez a helyzet. Egy nő ne akarjon pihenni soha. És ha nem csillog a lakás, nincs kész az ebéd, és nincs elvégezve minden munka, akkor egy lusta dög.
2019. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!