Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csendes emberekre miert...

Csendes emberekre miert mondjak hogy buta?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 16:56
 1/6 A kérdező kommentje:
vagyis aki nem nyilik ki masoknak egybol...
2019. máj. 28. 16:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kérdeztél volna, bölcs maradtál volna. Nem ismerős valami hasonló?

Szerintem nem sokan gondolják a keveset fecsegő, visszahúzódó emberekről, hogy buta.

Vélekedéstől függetlenül a bölcsek szoktak hallgatagok lenni, a buták azok akik „mindenhez értenek” és állandóan pofáznak.

2019. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igy van...csak nem ertem miert hallom ezt masoktol mikozben nincs is igazuk
2019. máj. 28. 17:04
 4/6 anonim válasza:

Az egy rossz felfogás, mert sokan azt hiszik hogy ha nem mond semmit akkor nem is gondol semmire nincs saját véleménye. Pedig pont azok az embreket tudnak sokat gondolkodni meg véleményt formálni a dolgokról akik kicsit csendesebbek.

Én az iskolákban tapasztalom, hogy aki nem jelentkezik folyamatosan arra azt hiszik nem is tud semmit.

2019. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha valójában nem vagy buta, akkor nem kell vele foglalkozni. Jókat lehet szórakozni azon, amikor alábecsülnek. :)))
2019. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(60+/F)

Én pont fordítva éreztem ezt az életem folyamán.

Mindig okosabbnak néztek, mint amilyen vagyok.

Olykor nagy butaságokat mondtam volna, ha megszólalok.

Néha tényleg mondtam valami értelmeset, és abból rögtön általánosítottak, milyen okos vagyok.

Szerintem a kinézetem számított sokat.

2019. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!