Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy CSAK az...

Miért van az, hogy CSAK az öregeknek keltem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Hogy van ez? Mit látnak bennem? Mindössze, most lettem 16, és csak az öregek érdeklődését keltem fel. A korombeliek rosszabb esetben, rám se hederítenek.

2019. jún. 17. 23:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9-es

Te is öreg vagy 21 évesen!😂

2019. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom a valaszokat, nem gondoltam volna hogy ennyien fogtok irni, es meg azt se, hogy amolyan "sorstarsakra" is szert teszek:) legalabbis mindenkinek relativ hogy kit oregez le.


hogy egy kicsi erdekesseget is elmondjak, (mert lattam egy-kettot, akik x evesen oregnek titulaljak magukat...)

akikrol en beszeltem, s szantam rajuk egy kib*sz0tt kerdest is, az a nyugdijas korosztaly:DD

bar azota, megbaratkoztam ezzel, mert kitudja, ha esetleg nem talalnam eletem ertelmet, felszedek egy junior andy vajna atm automatat, es megyek mexikoba looool

2019. jún. 29. 22:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Micsoda ötlet, kérdező 😂😂 lehet nekem is így kéne 😂
2019. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!