Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül meg lehet tanulni...

Egyedül meg lehet tanulni zongorázni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tanárhoz járni de nagyon szeretem a zongora hangját és annyira jó lenne már egy hobbi. Esetleg milyen olcsó zongorát ajánlotok ami jó kezdőknek?
2019. jún. 23. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
+
2019. jún. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én otthon kezdtem el tanulni, sok dalt meg is tanultam magamtól de ezek csak ilyen népdalok voltak. Ha kicsit komolyabbakat akarsz megtanulni mint a River flows in you vagy egyéb akkor szükséged lesz tanárra
2019. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Youtube-on van rengeteg segítség ha pl beírod hogy: piano tutorial, beteszed leglassabba és azzal egyszerűen meg lehet tanulni különböző dalokat.De rengeteg alkalmazás is van ami segíthet elsajátítani mint pl a Simply Piano
2019. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

NEM.

Sőt még tanárral sem lehet ha nem elég jó...

kedves előző hozzászólók.Az hogy valaki egy adott sorrendre adott gyorsasággal le rudja nyomkodni a billentyűket az nem zongorázás.Appok youtube hehe.Minden alapja a billentés(hogy üsd le a hangot),s ezt legetetlen tanár nélkül megtanulni,még tanárral is kín.Ott kell legyen lássa ,mondja mit kell máshogy ,jó gyakorlatokat ad rádszól ha nagyonszar stb.Sztem kb az egyetlen dolog amit nem lehet tanár nélkül megtanulni....hacsak nem vagy őstehetség.

2019. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!