Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki zongorázni...

Hogyan kezdjek neki zongorázni/gitározni tanulni?

Figyelt kérdés
Soha nem jártam szolfézsra, de most szeretnék megtanulni gitározni és/vagy zongorázni. Nem bonyolult darabok eljátszásában gondolkozom, csupán a mostani pop zenében. A kérdésem az lenne, hogy elég, ha tanárhoz járok+itthon gyakorlok, vagy előtte kell még nekem valami képzés.

2016. szept. 24. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én gitározni magamtól tanultam, zongorázni is az elején magamtól, később abból jártam tanárhoz. Tegyük hozzá egyikből nem vagyok virtuóz, de úgy eljátszogatok. Először egy kis zeneelméletre biztosan lesz szükséged, de ahhoz a neten vannak tök jó anyagok. A legjobb, ha már rögtön hangszeren próbálgatod a leírtakat. Aztán először ismerkedj a hangokkal, később az akkordokkal. Sok gyakorlás, ennyi az egész...
2016. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!