Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melegítős csaptelep vagy...

Melegítős csaptelep vagy villanybojler?

Figyelt kérdés
Kutyakozmetikába melyiket ajánlanátok? Forróvíz nem szükséges a fürdetéshez és eleg nagy külömbség van a beszerzési ár között..
2019. júl. 26. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Háát.. az autókhoz inkább a gőzborotvát vagy a magasnyomásút ajánlják. Rossz rovat :)
2019. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hopp! Nem én választottam. Én csak kiirtam a kérdést. Ide rakta be. 🙁
2019. júl. 26. 07:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A melegítös csaptelep sokkal drágábban melegít, amivel olcsóbb lenne, jóval többet ráfizetsz használat miatt
2019. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alain Delon ***** válasza:
Az átfolyós vízmelegítőnek az az előnye, hogy nincs a tárolásból adódó hőveszteség, míg ez a bojlernél van. Az olcsóság meg nem igaz, mert x mennyiségű víz felmelegítéséhez ugyanannyi energia szükséges, bárhogy csinálod. Ez egyszerű fizika. Az ún. éjszakai áram már megszűnt, helyette az irányított áram vagy mi van, amit lényegében akkor kapcsolnak, amikor akarnak.
2019. júl. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

Gázzal nem megoldható?

Árammal alapból drágább a melegvíz előállítása. Ha van elég meló, akkor az átfolyós melegítő leeszi a gatyádat, a villanybojlerből pedig elhasználható a melegvíz.

Villamybojler emiatt teljesen kizárva.

Ha csak próbálkozol a kutyakozmetikával de nincs kialakult vendégkört, nincs elég munka és bizonytalan a jövője, akkor fel lehet rakni egy átfolyós melegíőt.


Hiába drága, de hosszútávon a gázossal spórolsz pénzt, később egy napkollektort is fel lehet dobni a tetőre és akkor mégalacsonyabb lesz a számla.

2019. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!