Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a laptopomat...

Hogyan lehet a laptopomat hibernált állapotban bekapcsolva marasztalni, mármint úgy értem, hogy a kijelzőn valami szép tájkép megjelenik. De közben nem fut rajta semmi csak simán megy a képernyőjén valami. Ezt hogy kell beállítani?

Figyelt kérdés

Pl. Media Markt-ban is amikor ki vannak rakva a laptopok és az asztali gépek, akkor nem maga az asztal látható, hanem valami tájkép. MacBook Air-em van.

Légyszíves valaki írja meg, vagy legalább tippeljen. Remélem érthetően leírtam.

Ha még lenne valami kérdésetek ez ügyben, válaszolok! Köszönöm mindenkinek!



2019. aug. 10. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Valami külön programot állítanak be rajta, ami nem engedi se aludni, se semmi. Csak tájképet mutogat.

Kérdezd meg.

2019. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezem, akkor nem néznek idiótának, ugye? Mert holnap megyek pont a media markt-ba és akkor meg tudom kérdezni, csak nem tudom, hogy pontosan hogyan kérdezzem. Nem tudom hogy ez hogy működik ):
2019. aug. 10. 23:40
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem néznek idiótának, egyébként be kell állítani a képernyőkímélőt, nem kell alvó állapotba tenni,mert akkor mindent lekapcsol, a képernyőt is, ez a funkció erre való.
2019. aug. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miután ott sok eladó maga is idióta, így neki nem sok relevanciája volna arra, hogy másokat nézzen annak.

Hozzáértő előtt azonban ne hangoztasd a "hibernálás" szót, mert annak lényegéhez tartozik (egyebek mellett) a képernyő kikapcsolása is.

2019. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És azt a képernyőkímélőt hogyan lehet MacBook Air-en beállítani?
2019. aug. 12. 12:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! 😊 Sikerült.
2019. aug. 12. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!