Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Festettem egy képet, de minél...

Festettem egy képet, de minél tovább nézem, annál kevésbé tetszik?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor van ez, hogy amikor megfestem, akkor aznap még szép, de ahogy telik az idő, annál csúnyábbnal gondolom.

Miért van ez?



2017. febr. 25. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert több időd van látni, és senki sem tökéletes.
2017. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel a legtöbb alkotó így van, többek közt én is:D Minél többet nézed, annál több időd van észrevenni apróságokat, amikkel van valami probléma (a saját mércéd szerint) és ezeket az apróságokat nem felejted el, amikor ránézel a képre már csak azt látod. Más meg lehet hogy észre se veszi.
2017. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet...

Köszi a válaszokat!

2017. febr. 25. 22:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem festek, hanem írok, de megírok egyik nap valamit, akkor tökéletesnek tartom, aztán másnap-harmadnap ránézek és elkezdem átírni, mert találok benne hibákat, és rájövök, hogy nincs olyan, hogy tökéletes.

Minden művészvérű ember így van vele(szerintem).

2017. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Írtam már verset is, ha nem is másnap, de egy év elteltével én is mindig átírok benne részeket ☺😃
2017. febr. 26. 20:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözöllek a művészpalánták világában!

Sajnos ezzel mindenki így van. :C

2017. febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. febr. 27. 16:48
 8/10 anonim válasza:
100%
Én rajzokkal vagyok így (leginkább modellekről) amikor elkészülnek, remeknek tartom őket, kirakom, hogy nézegethessem a hobbim eredményét, aztán néhány nap-hét múlva nem tartom olyan jónak, és inkább csinálok egy újat. De a régit is elteszem, mert nem lett rossz, csak egyszerűen felfedezem a hibákat, és többé nem hagynak nyugodni, elveszíti a varázsát.
2017. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert pillanatnyilag úgy érzed beleadtál mindent,később viszont észreveszed a hibákat,esetleg új dolgokat tanulsz,amivel már jobban megtudnád oldani. Nekem legalábbis így működik.
2017. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!☺
2017. febr. 28. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!