Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A nyelv tudásom nem a legjobb...

A nyelv tudásom nem a legjobb úgy is megéri előfizetni a NetFlixre?

Figyelt kérdés
Szóval mint írtam nem nagyon tudok csak magyarul Xdd a “közepes” csomagra fizetnék elő .. feliratos film,sorozat sok van ? Vagy inkább hanyagoljam ?

2019. aug. 13. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok magyar feliratos sorozat van. És ez egyre bővülni fog. A Stranger Things legújabb évada már alapból felirattal jött ki. Ezen kívül amennyiben nem vagy biztos a dologban akkor 1 hónap ingyenes előfizetést is ki lehet próbálni.
2019. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Az új sorozatok magyar felirat ellátottsága sovány, szinkron végképp nincs.

Én csak azért tartom meg egyelőre, mert német szinkron legalább szinte mindenre van, az meg megy.

szerintem az a 3200,- Ft/hó a magyar szolgáltatáshoz képest sok.

2019. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Idén kezdték el a szinkronizálást nyomatni. Stranger Things pl már fent van szinkronnal, illetve Adam Sandler és Jennifer Aniston filmje is rögtön szinkronnal jött. A nagyobb nevek is legalább feliratosan elérhetők kezdenek lenni. Nyelvtudás nélkül én azt mondanám, hogy inkább még várj egy évet.


Addig ott a torrent. Rajongókok hamar csinálnak magyar feliratot szinte mindenhez.

Persze le kell tölteni, átnevezgetni, lássa a médiaszerver, meg legyen elég gyors a belső hálózat... de megéri a vesződséget, abszolút.

2019. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor inkább várok még egy kicsit 😁
2019. aug. 13. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben - hacsak nem kifejezetten Netflix tartalom érdekel - az HBO Go-t próbálnám ki, ott a legújabb filmeken/sorozatepizódokon kívül szinte mind szinkronos (is).
2019. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!