Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik a legjobb nyelvtanulo...

Melyik a legjobb nyelvtanulo alkalmazas?

Figyelt kérdés
Hollandul szeretnek tanulni, ilyesmi alkalmazast keresek mint Duolingo, Rosetta Stone, stb. Melyik a legjobb ilyen program? Tudom, hogy egyik se tokeletes es nem helyettesit nyelvtanart vagy beszelgeto partnert. De basic szintre, legalabb hogy ertsem valamennyire szeretnek eljutni onerobol.

2019. aug. 3. 12:07
 1/2 anonim válasza:
Hát alkalmazásból nekem is ezek váltak be,mondjuk nem ezek miatt tudom stabilan a nyelvet. Ezek inkább ilyen kiegésztítések, ismétlések nálam.Igaz én nem hollandul hanem franciául tanulok, de youtube-on láttam még régebben olyan nyelv csatornát ami foglalkozik nyelvtannal, kiejtéssel, feladatokkal stb. A csatorna nevét nem tudom de ha beírod biztos ad ki találatot.Én füzetbe jegyzeteltem le mindent mint egy normális órán. Illetve Pinteresten mentettem le ilyen angol-francia szavas képeket, illusztrációs sz*rokat, meg úgy mindent ami a nyelvhez kapcsolódik :"D Nekem bevált, remélem tudtam valamennyit segíteni :)
2019. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Duolingo-t használok, szókincse meg Drops-ot
2019. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!