Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rendőr elveheti a CB rádiomat...

Rendőr elveheti a CB rádiomat ha az engedély köteles de nekem nincs rá engedélyem közuti ellenőrzéskor? PL: President Grant vagy Stalker IX van nálam?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

El nem veheti,csak szabálysértési eljárást kezdeményezhet.

(szerintem vidd be a postához,engedélyeztesd le.Persze előtte le kell butítani,hogy nekik jó legyen.Utána meg vissza.)

2010. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy hogy vigyem a postára? meg hogy butitsam le? ugy hogy utána vissza is tudjam állitani?
2010. júl. 19. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Hát úgy,hogy a fenti rádiók teljesítménye igen igen a magyar szabvány felett van.Na a m.posta frekvencia részlege foglalkozik az engedélyek kiadásával.Van mobil és telepített rádióra meghatározott kimenő teljesítmény.

Ezért el kell vinned 1 rádióműszerészhez aki beállítja(leveszi)a megfelelő teljesítményre.Mikor meg van a posta engedélye vissza viszed a szerelőhöz,és Ő "visszabutítja" az eredeti(vagy jobb)teljesítményre.

Maga a postai vizsgálat pár perc(úgy mond ki fütyölik a készüléket.

Hátulütője a dolognak,ha (telepített v.beviszed a lakásba és onnan rádiózol)és ugye fel van húzva a gép zavarhatja a Tv vételt a környéken.Ekkor v.ki feljelent akkor gáz.

Ha a hivatalos teljesítmény használod kocsiba sz@rt se ér.

Javítva viszont kb 10-12km hatótávolság.

Nos hát valahogy így.A teljesség igénye nélkül.

2010. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem mennyibe kerül az hogy lebutitják meg vissza? tehát a szerelési költés?
2010. júl. 19. 20:09
 5/6 A kérdező kommentje:
*kb
2010. júl. 19. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom (persze lakhely függő)kb 3-4000 a le és vissza együtt.
2010. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!