Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a laptopom már csak úgy...

Ha a laptopom már csak úgy működik, ha be van dugva az aljzatba, akkor még meg lehet vajon javíttatni, vagy érdemes újat vennem?

Figyelt kérdés

Tudom,hülye voltam,hogy nem vittem el előbb szervízbe,amikor még nem volt ennyire komoly a baj,már egy ideje gond volt vele az,hogy nagyon gyorsan lemerült,így szinte mindig csak kábellel tudtam használni.

Szóval tönkre ment az aksija,de érdemes-e vajon újat vennem bele,az lehet már annyiba kerülne,mint ha vennék egy új gépet.

Amúgy már lassan 6 éve meg van,szóval elég jól bírta...



2019. szept. 15. 14:42
 1/7 anonim válasza:
Nekem is egy hasonló korú laptop van, csak ennek az aksija már 2 éve megadta magát. Azóta kábelesként használom, egyéb problémám nincs vele úgyhogy így is marad.
2019. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért kétlem, hogy 1 új akksi 100ezerbe kerül, mint 1 új gép.

De ha nem óhajtasz új akksit venni, akkor a szart vedd ki a gépből, különben a későbbiekben kinyirja az egész gépet.

2019. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdemes új akkumulátort venni, nem olyan drága az.

Viszont vigyázz, hogy ne az olcsóbb utángyártott kínait vedd meg, hanem a gyári minőségűt.

Én megszívtam a kínaival, mert nem bír elég teljesítményt leadni és kikapcsol a gépem ha le van terhelve. Kettő utángyártott akkumulátort is kipróbáltam, mindkettőnek ez volt a baja.

2019. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy Dell-Latitude akksi 7000.- nál kevesebbe kerül.
2019. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Tudom,hülye voltam,hogy nem vittem el előbb szervízbe,amikor még nem volt ennyire komoly a baj"

Nem voltál hülye. Az akkuval a szervizben sem tudtak volna mit kezdeni, egyszerűen cserélik.

A legolcsóbb használható gépek 100 ezertől kezdődnek. Ezzel szemben egy akku nagyjából 10-20 ezer. Az utángyártott még olcsóbb.

2019. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mármint mit akarsz szervizben? Most nem csak az akksija a szar? Azt csak cserélni lehet.


15 ezer körül vannak az új akksik. Hol néztél utána, ahol egy új laptop árába kerülnének?

2019. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Max. 15-20 ezer körül már itthon is lehet venni akkut, számlával. Nem is kell az ebay-el, alibaba-val szarakodni, és ez nem egy egetverően magas összeg. Ezért már jobb fajta kínai utángyártott akkut kapsz.
2019. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!