Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Él a 14 napos visszafizetés?

Él a 14 napos visszafizetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap vettem a Tescoban egy vezeték nélküli hangszórót. Sajnos nem tetszik mert túl halt számomra. Ilyen esetben, amikor nincs hibája a készüléknek, él a 14 napod pénz visszafizetés? Vagy könyveljem el hogy a nyakamon marad?


2019. okt. 1. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha online vetted akkor van elállási jogod. Ha üzletben, akkor nincs.


Ettől függetlenül vidd vissza, a Tesco nem szokott ezen problémázni.

2019. okt. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Üzletben vettem, köszi a választ, ezek szerint egy próbát megér.
2019. okt. 1. 07:04
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Én úgy tudom, hogy ebben az esetben indoklás nélkül 3 munkanapon belül elállhatsz a vásárlástól, de minél előbb vidd vissza.

Előző válaszadónak igaza van, a 14 napos visszafizetés csak online vásárlások (távollévők közti szerződéskötés) esetén van.

2019. okt. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Én úgy tudom, hogy ebben az esetben indoklás nélkül 3 munkanapon belül elállhatsz a vásárlástól, de minél előbb vidd vissza."


urban legend, ilyen Magyarországon sosem volt


3 munkanap belül a termék vélt vagy valós hibájára hivatkozva kérheted a termék cseréjét,és a kereskedő köteles ezt megtenni a termék javíttatása helyett

2019. okt. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 napon belül nem köteles visszavenni semelyik bolt, az indoklás nélküli elállás meg interneten rendelt termékekre vonatkozik 14 napon belül, de én megpróbálnám.

Mondd, hogy fél óra alatt lemerül az akksi, úgysem tudják ellenőrizni ott.

2019. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:
Online rendelés esetén 14 nap. Amúgy meg nincs olyan sajnos, hogy nem tetszik visszaviszem, de ahogy írták a Tesco ilyen szempontból rugalmas, lehet visszaadják a pénzt, rosszabb esetben levásárolod.
2019. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a 3 napos baromság még mindig?mikor felejtitek már el?
2019. okt. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!