Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szénkefe gépnek lehet baja,...

Szénkefe gépnek lehet baja, ha munka után megynyomtam rajta 1x a "kiütés" gombot?

Figyelt kérdés

Egy szénkefe hegesztő gépről lenne szó egy gyárban, ahol pár napja melózok! Ma volt a 2. nap, hogy használtam..

Egyik ott dolgozó munkás azt mondta, hogy mikor a nap végén végzek, akkor 1x azt nyomjam le.. Ez pénteken volt..

Ma megint megcsináltam, mikor végeztem, de láttam körülötte sárgával olyan feliratot, hogy "not aus". Ugye nem lehet baja a gépnek amúgy ettől, mert gondolom nem 5ft egy ilyen gép.. Bár péntek óta sem lett baja, úgyhogy gondolom most sem lesz, csak én fosok az ilyenektől, mert nem kispénzés gépekről van szó!..



2019. okt. 21. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Az nem egy vészleállító véletlen ?

Mert ha az,akkor semmi baja nem lesz,meló végén lekapcs azt kész.

Baleset-megelőzés.

2019. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!