Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
nagylajos1999 nevű felhasználó kérdése:

Mi lehet a gond a videokártyámmal? (Gtx 1050 ti) nem add képet csak csappant egyet de semmi több.

Keress kérdéseket hasonló témákban: VGA, videokártya, hiba

okt. 30. 15:57  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Meghibásodott. Ennyi információból elég nehéz lenne megmondani hogy mi a problémája. Amennyiben garanciás úgy el kell indítani a garanciáztatást. Amennnyiben nem úgy szervízben bevizsgálják és mondanak rá egy árat.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont okt. 30. 16:12 Privát üzenet
Elég ram gyanús, ha valamelyik ramal vagy ram slotal van baj nem ad képet és beep code azaz csippan

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont okt. 30. 16:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát nem tudom amikor beraktam egy gt 630- at akkor ment minden

# 3/11Időpont okt. 31. 07:43 Privát üzenet
Nem kompatibils az nem lehet?

# 4/11Időpont okt. 31. 08:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem hinném eddig még rendesen működött még a ventilátora is forog

# 5/11Időpont okt. 31. 08:57 Privát üzenet
Seck nevű felhasználó válasza:

Lehet a videó kártya driver-je elavult töltsd le a driver booster-t és nézd meg ;)

# 6/11Időpont okt. 31. 13:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az a gond hogyha mellé beteszek egy másikat úgyse indul el így nem tudom megnézni hogy a driver-e a rossz

# 7/11Időpont okt. 31. 14:59 Privát üzenet
De most másik vgával mükődik vagy nem? Ha van alaplapi vga és nem ad most képet akkor szed ki a ramjaidat és tesztelgesd le sorban, hog azok jók e egyáltalán.....

# 8/11Időpont okt. 31. 19:10 Privát üzenet
De szed ki azt a vgat ami benne van amiről azt gondolod, hogy rossz é h van alaplapi akor se ad képet akkor ram teszt

# 9/11Időpont okt. 31. 19:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Majd írok hogy mire jutottam

# 10/11Időpont nov. 1. 07:17 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a gond a videókártyámmal?
Gond van a videokártyámmal?
Új R9 380 4GB videókártyámmal pár perc után lefagy minden játék és fekete képernyő lesz utána a monitor kiírja hogy nincs jel. Mi lehet a gond?
A videókártyámmal lenne a gond?
Sürgős! Mi lehet a gond a videokártyámmal?
Mi lehet szerintetek a gond? Nem rég két hete vettem egy új gépet. Arra lettem figyelmes játékoknál hogy néha egy fekete vibráló sáv jelenik meg 1 másodpercig sorozatban....

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!