Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sürgős! Mi lehet a gond a...

Sürgős! Mi lehet a gond a videokártyámmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a problémám,hogy újra kellet telepítenem a laptopom (Dell Inspiron M5010), windows 7 ultimate 32-bit es rendszert raktam rá,ez volt rajta mindig is. Most, hogy fel telepítette, letöltötte a szükséges drivereket, de sajnos a képernyő bontást, nem tudom álltani, hiába frissítem az illesztőprogramot, azt írja ki, hogy megfelelő illesztő program telepítve van. (Általános PnP képernyő - szabványos VGA grafikus adapter). Tálca színét sem engedi megváltoztatni, azt írja ki, hogy "Lehetséges, hogy a jelenlegi videokártya támogatja az Aero használatát, amennyiben illesztőprogramja kompatibilis a WDDM szabvánnyal. Forduljon a számítógép vagy a videokártya gyártójához WDDM-kompatibilis illesztőprogramért." Mi lehet a gond? Próbáltam letölteni magamtól drivert, de sajnos nem értek annyira hozzá, így egyik sem volt jó. :( Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2015. máj. 26. 13:48
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:

Egy Ultimate huszárnak illene tudnia, hogy mi lehet a probléma...

A VGA drivert feltetted? Volt hibaüzenet? Chipset driver is fenn van?

2015. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem telepítettem semmit, mindent magától telepített, és minden működik is kivéve a videokártya, azt probáltam frissíteni, de akkor sem írt kis semmit hiba üzenetet.
2015. máj. 26. 13:59
 3/11 Tengor ***** válasza:

Akkor első körben tegyél fel egy olyan oprendszert, ami nem tartalmaz egy rakat olyan szolgáltatást, amit az életben soha nem fogsz használni.

Vásárold meg, telepítsd újra azzal, majd tegyél fel minden drivert, ami elérhető a gyártó oldalán!

2015. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De eddig is ezt használtam és, nem volt vele semmi gond
2015. máj. 26. 14:09
 5/11 Tengor ***** válasza:
Gondolom, mert fel sem tűnt.
2015. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivel nem értek az ilyen dolgokhoz éppen ezért használom ezt az operációs rendszer, mert ez le tölt mindent magától, eddig akár hányszor telepítettem újra soha nem volt semmivel gond. Most vagy szét ment a videokártyám vagy nem tudom
2015. máj. 26. 14:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le a gyártó honlapjáról a notebook drivereit,vagy a az Nvidia vagy AMD oldaláról a VGA drivert.
2015. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába telepítem fel. Nem történik semmi változás :(
2015. máj. 26. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:

7 betűs szó...

SZERVÍZ

2015. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tengor ***** válasza:
#9-nél a pont. Ha nem értesz hozzá, akkor vidd szakihoz. Remélem az autódon nem így állsz neki fékbetétet cserélni!
2015. máj. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!