Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet kipróbálni, megtapog...

Hol lehet kipróbálni, megtapogatni irodai székeket?

Figyelt kérdés

Irodai/gamer széket szeretnék vásárolni. Nagyon sok oldalon néztem már székeket, de képről nem lehet megállapítani, hogy milyen benne ülni.

Olyan üzletet keresnék, ahol sokat ki lehet próbálni. Fejér megyében élek, jó lenne a közelben találni, Budapest lenne a legmesszebb ahova elmennék ez ügyben.


(nem tudom, hogy számít e, de kb. 50.000.Ft körülit szeretnék ami nagyon sokféleképpen állítható)



2019. nov. 2. 19:53
 1/4 Szirty ***** válasza:
100%
Praktikerben pl. vannak kiállítva székek amit ki lehet próbálni.
2019. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes "diszpécser" szék, 24 órás forgószék vagy ügyeleti forgószék alapján is keresned, mert azt tapasztaltam, hogy a gyártók rájöttek a "gamer" szék alatt eladhatják a nem éppen strapabíró székeiket.

Én használt Kinnarps irodaszéket vettem, az eladóval megbeszéltem, hogy előtte kipróbálom, és bejött. 250eFt helyett 45e-ért, minden állítható rajta, zselés a kartámasz stb.

2019. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 10. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!