Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Navon stark nx14 vélemények?

Loneredwolf kérdése:

Navon stark nx14 vélemények?

Figyelt kérdés
Laptop vásárlás előtt állok. Ez a laptop nekem nagyon tetszik csak félek, hogy a 2 gb ram nem lesz elegendő.. Van valakinek tapasztalata? Esetlegvélemények a notebookról?? Előre is köszönöm

#navon-stark-notebook-2-gb-ram-iskola-irodai-laptop-vélemény-segígtség
2017. márc. 4. 14:02
 1/2 anonim válasza:
2 gb ram szerintem kevés , de ebben a laptop árkategóriában nem fogsz jobb ajánlatot találni szerintem, egyébként mire használnád? Nem mintha tudni akarnám, csak egyes alkalmazások, mint pl. a böngésző elég sok ram-ot igényel.
2017. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra lenne használva higy naponta be lenne vive suliba, mert nincsen info termunk es érettségire készülünk. Offical es webszerkesztés nvu val meg persze Photoshop. Ezen kívül meg filmnezesre netezesre es ég Angry birds te használnám
2017. márc. 5. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!