Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri-e megvennem a zeus x...

Megéri-e megvennem a zeus x RTA fejet wish-ről?

Figyelt kérdés
Azért néztem wish-ről mert ott fél áron be tudom szerezni. Az idő nem számítana hogy mikorra jön meg de a költség annál inkább. Csak ugye félek egyrészt mert lehet hogy rossz állapotban kapom meg, vagy csak simán egy vacak hamisítvány ami rövid időn belül megadja magát. Ha azt mondjátok hogy nem, akkor tudnátok küldeni linket ahol ezek olcsóbban beszerezhetőek (kétlem hogy ez 10k alatt bárhol is lenne de hátha). Válaszotokat előre is köszönöm!

2019. nov. 6. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

E-cigi cumókat innen szoktam általában:

- Aliexpress: csak megbízható (gyártó) boltja

- Cigabuy (EU raktár)

- Healthcabin


Ahogy elnézem Healthcabin-on kijössz 9000Ft körül vele, és biztos eredetit kapsz. Wish meg köztudottan a hiszékeny, naiv emberek célpontja. Csak pár-száz forintot hagy ott az ember, és napi több-ezer tranzakciót raknak zsebre a szemétből.

2019. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés akkor gyűjtök még egy kicsit :D. Nagyon szépen köszönöm
2019. nov. 7. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!