Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy fúró...

Szeretnék venni egy fúró -csavarozót, mondjuk egy Black and Decker típusút. Mit kell figyelembe vennem? Melyik a jó amit egy nő is tud használni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kézbe kell venni és kitapasztalni, hogy a fogása, a tömege megfelelő-e. A többi már használat során derül ki.
2019. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Így van, menj el egy nagyobb barkácsáruházba, ott ki vannak pakolva és próbálgasd végig. Női kézbe talán olyat vennék aminek a markolatában van az akku, tehát ilyesmi:

[link]

2019. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2019. nov. 28. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:

A legolcsóbbak nem fordulatszámszabályzósak, azoknak a használhatósága csak a harmada a szabályzósakénak.

Én például műhelymunkára kerestem egyet (rengeteg M4-es menet fúrása szerelőlapra), az egyik szempont az volt, hogy a kissé meggyötört csuklómat ne vegye igénybe egy hatalmas nagy akkumulátor. Sikerült is egy olyant vennem, ami karcsú, könnyű, de például ahhoz nem volt pótakku a bőröndben (csak a helye), és nyilván nem is lehetett hozzá külön akkut venni. Hát ez 97-ben volt, és még mindig jól szolgál az eredeti akkujával. Igaz, ha fél évig nem használtam, akkor egy autós izzóval lemerítettem és feltöltöttem. Otthon nem egy nagy wasistdas, ha egy órára félbe kell szakítanom a munkát, töltés miatt, mert van mást csinálni vagy pihennivaló mindig. :) De helyszíni szerelői munkára, egész nap nyomatjuk alapon, drabális testalkat esetén a nagy teljesítményű gép pótakkuval nyilván előnyösebb.

2019. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!