Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ezt a fúró-csavarozót ismeri...

Ezt a fúró-csavarozót ismeri valaki, tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 10. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Magát a csavarozót nem...

Viszont az "original flex",mint márka 30~40 éve maga volt a fogalom.

Nekem van egy majd' 30 éves nagyflexem tőlük...azóta kábelt,és szénkefét cseréltem csak a gépen.

2019. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az aminek csak a nyele műanyag? és vagy 20 kilós? olyan nekem is van, még fateré volt, ős is használtan szerezte, és még működik, de hogy most milyen ez a márka? hiszen régen a BOSCH is jó volt, meg a Black&Decker mindenki a makitát, meg a milwaukee-t nyomja, ami szintén szimpi, viszont ahányan dícsérik, annyian fikázzák, ezek a FLEX gépek nem túl népszerűek valamiért.
2019. ápr. 10. 21:33
 3/7 Fantom83 ***** válasza:

Most megint az van,h ár/érték/pénz vissza forgatás szempontjából megéri-e.

Őszintén megmondva árban/akku teljesítményben jónak tűnik.

Kérdésem,mindkét akku egyformán bírja-e majd a nyúzást,nem jársz-e úgy mint én,és az egyik kollégám.

Én PowerPlus-t gépet vettem,kollégám Milwaukee-t,egyik akku mindkét esetben lényegesen gyengébb a másiknál.


Ha csak otthonra akarnál venni ilyen gépet,azt mondom 2 db teljesen egyforma Lidi-s Parkside gép,2Ah-s akkuval.(3 év garanciával)

13.000Ft x 2 = 26.000Ft,mindkettő egyszerre használható,egyikkel előfúrsz,másikkal behajtod a csavarokat,semmit nem kell cserélgetni a tokmányokban.

Nekem ha most vennem kellene,így vennék.

2019. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és amit vettetek, a két akkunak ugyanazok a paraméterrel voltak?


parkside..már nézegettem, volt hogy kibontottat próbáltam, baromi hangosak voltak, és ami már komoly az abból is 20-25 ezer, és egy akksival, a cserélgetés nem idegesít annyira,mint amikor lemerül az egy akksi.

És a milwaukee amúgy bevált? mert van aki túlárazott einhell kategóriának nevezi

2019. ápr. 11. 18:02
 5/7 Fantom83 ***** válasza:

Mindkét márkánál gyárilag adták a 2 akkut a géphez.

Ezért nem merek venni dupla akkus gépet ebben az életben.

A Milwaukee egy akksi feltöltéssel egy egész háztető felújítást kibírt a kollégám elmondása szerint,így annyira nem bánta meg,csak hát elvárná ennyiért,h a második akku is ugyan olyan jól teljesítsen...

2019. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ok, csak olyat szoktak, hogy az egyik akksi pl 1,5 amperes, a másik, meg 3 amperes, de a kollégád esetében elvileg a két akksi egyforma volt? vagyis egyformának kellett volna lennie? ha ugyanaz van ráírva, és az egyik gyengébb esetleg gariban nem kellene kicserélniük?
2019. ápr. 11. 20:57
 7/7 Fantom83 ***** válasza:

Nálam az akksik tuti egyformák (papír forma szerint 2x1,3Ah).

Szerintem a kollégámé is (mert én egy szettben két különböző teljesítményű akksit nem láttam még)

Az h garancia jár-e,és mennyi az akkukra,szerintem gyártó,és viszont eladó intézkedésének a függvénye.

Bizonyítsd be,h az tényleg nem annyi,szerintük pedig pont annyi az....érted

....

2019. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!